Підвищення цін на цукор пов’язане з низьким урожаєм минулого року – «Астарта»

Підвищення цін на цукор пов’язане з низьким урожаєм минулого року – «Астарта»

Компанія переконана, що після надання нами роз’яснень та документів, АМКУ відмовиться від будь-яких з висунутих звинувачень

Підвищення цін на цукор пов’язане з низьким урожаєм минулого року – «Астарта»
Фото: Suzy Hazelwood/Pexels

«Астарта» відреагувала на початок розслідування Антимонопольного комітету України (АМКУ) за ознаками змови на ринку цукру. У компанії заявили, що підвищення цін на цукор пов’язане з низьким урожаєм минулого року. Про це повідомляється на їхньому сайті.

«Ми нічого не приховуємо, завжди відкриті до співпраці і готові в подальшому надати державному регулятору будь-які документи, що підтверджують факт відсутності порушень діючого конкурентного законодавства.  Компанія глибоко переконана, що після надання нами роз’яснень та  документів, Антимонопольний комітет України відмовиться від будь-яких з висунутих звинувачень», – йдеться у повідомленні.

У компанії відзначили, що у 2020 році вони надали вичерпну інформацію на 5 офіційних запитів від АМКУ та його територіальних відділень з вимогою про надання відповідної інформації за 2018-2019 та 2019-2020 маркетингові роки, а також за періоди вересень – листопад 2019 і 2020 років.  Після аналізу службовими особами АМКУ наданих нами документів та пояснень, були зняті будь-які питання.

Нагадаємо: 5 квітня АМКУ почав справу проти групи компаній «Астарта» і ТОВ «Радехівський цукор» за ознаками змови на ринку цукру.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло