Вітренко написав заяву про звільнення – ЗМІ

Вітренко написав заяву про звільнення – ЗМІ

Він вивіз особисті речі з міністерства ще два тижні тому

Вітренко написав заяву про звільнення – ЗМІ
Юрій Вітренко
Фото: УНІАН

Виконуючий обов'язків міністра енергетики Юрій Вітренко написав заяву про звільнення. Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на власні джерела.

Зазначається, що він вивіз особисті речі з міністерства ще два тижні тому.

За словами джерела з оточення Вітренка, про свій відхід він почав говорити ще близько двох тижнів тому.

Передбачалось, що після поїздки Вітренка з президентом Володимиром Зеленським у Катар ситуація може змінитися, але в підсумку в.о. міністра написав заяву.

Як пише LB.ua, заяву Вітренко написав ще до поїздки української делегації на чолі з Володимиром Зеленським у Катар. 

На Банковій же, за словами співрозмовників LB.ua, розчаровані результатами роботи виконуючого обов'язки керівника Міненерго. Зазначається, що за три місяці перебування в якості в. о. міністра він так і не вирішив жодної проблеми в галузі, а своїми ініціативами ускладнив відносини з міжнародними партнерами, зокрема з МВФ. Мова про пропозиції щодо обмеження ціни газу в лютому і березні. Спочатку документ довелося переписувати мінімум чотири рази. У результаті було прийнято рішення обмежити ціну – 6,99 грн за кубометр, що змусило Міжнародний валютний фонд фактично перенести переговори до тих пір, поки обмеження не будуть зняті.

Також видання пише, що у Вітренко складні відносини виникли і з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем, можливим наступником якого називали Вітренка. Від Міненерго нібито не надходило ніяких пропозицій щодо розв'язання проблем у галузі під час робочих зустрічей та нарад.

Юрію Вітренко також не вдалося сформувати свою команду в міністерстві. З чинних заступників міністра у Вітренко склалися ділові відносини лише з заступником з питань євроінтеграції Ярославом Демченковим, відзначають джерела в галузі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло