Visa та Moneyveo оголосили про стратегічне партнерство
Pekлama

Visa та Moneyveo оголосили про стратегічне партнерство

Visa та Moneyveo підписали угоду про стратегічне партнерство для просування цифрових платежів серед клієнтів Манівео

Этот материал также доступен на русском языке
Visa та Moneyveo оголосили про стратегічне партнерство

7 квітня 2021 року світовий лідер в області цифрових платіжних технологій Visa і лідер небанківського споживчого кредитування в Україні компанія Moneyveo оголосили про підписання угоди про стратегічне партнерство. Його мета – спільний розвиток безготівкових платіжних інструментів.

В рамках цієї співпраці компанії планують спільно впроваджувати інноваційні рішення на базі передових технологій і продуктів Visa і Moneyveo, щоб зробити безготівкові платежі ще зручнішими і безпечнішими для своїх клієнтів.

«Наша мета – надавати клієнтам максимально зручні, швидкі та надійні фінансові сервіси в будь-який час в будь-якому куточку країни. Екосистема Манівео будується за принципом Digital 360, а цифрові технології застосовуються в усіх напрямках бізнесу. Співпраця з Visa стала логічним продовженням шляху постійного розвитку та інноваційності. Завдяки нашому стратегічному партнерству, ми виводимо на ринок принципово нові продукти і проривні рішення, що трансформують галузь небанківського кредитування», – прокоментувала Альона Андронікова, Group CEO Moneyveo.

«Компанія Visa уважно стежить за ринком небанківського кредитування, розуміючи всю його значущість і потенціал. Манівео – визнаний лідер цієї галузі в Україні, в тому числі щодо впровадження інновацій. Впевнена, що великий міжнародний досвід Visa у створенні і розвитку фінтех-продуктів разом з глибокою предметною експертизою Moneyveo здатні встановити абсолютно новий рівень якості сервісу споживчого кредитування», – додала Віра Платонова, старший віце-президент, генеральний менеджер Visa в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи.

Visa та Moneyveo також планують проводити спільні дослідження ринку і маркетингові кампанії. Партнери сподіваються, що співпраця підвищить участь клієнтів Манівео в безготівковій економіці та сприятиме подальшій цифровізації індустрії небанківського споживчого кредитування в Україні.

Інформація про компанію Visa

Visa Inc. (NYSE: V) є світовим лідером в області цифрових платежів. Наша місія – об'єднати світ за допомогою найбільш інноваційнної̆, надійної і безпечної платіжної̆ мережі, яка дозволяє споживачам, бізнесу та економіці в цілому планомірно розвиватися. Наша новітня глобальна технологічна мережа VisaNet забезпечує безпечні платежі по всьому світу і може обробляти більше 65 000 транзакцій в секунду. Компанія Visa приділяє велику увагу інноваціям, що є каталізатором швидкого зростання «connected commerce», в умовах якої практично будь-який підключений пристрій здатний здійснювати платежі. Таким чином компанія наближає перехід до майбутнього без готівки – для всіх і всюди. У міру того, як відбувається перехід від аналогових технологій до цифрових, Visa використовує свій бренд, продукти, експертів, мережу і масштаб для трансформації комерції.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайти:
usa.visa.com/about-visawww.visa.com.uawww.facebook.com/VisaUAwww.visanewscissee.com/

Інформація про компанію Moneyveo

Фінтех-компанія Moneyveo – це український сервіс онлайн-кредитування, який був першим на ринку і завдяки клієнтоорієнтованості і власним технологічним розробкам утримує лідерство вже 8-й рік. Компанія надає послуги споживчого кредитування населенню України, а з квітня 2020 року вийшла на ринок Азії, запустивши кредитування у В'єтнамі. Завдання Moneyveo – надавати швидку фінансову допомогу без особистих візитів в офіси і довгих очікувань. Тому в компанії активно створюють і розвивають нові канали отримання та сплати кредитів, затребувані серед різних категорій споживачів. В результаті клієнти отримують більше можливостей для миттєвого вирішення фінансових питань. Сьогодні послугами Moneyveo користуються понад 1 млн українців. Компанія єдина в своєму сегменті, хто має сертифікат, що підтверджує найвищий рівень безпеки платіжних карток – PCI DSS Service Provider Level 1.

Більш детальна інформація надана на сайті компанії: https://moneyveo.ua/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті