Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
США підготували два нових пакети санкцій проти Nord Stream 2 та її гендиректора – Politico

США підготували два нових пакети санкцій проти Nord Stream 2 та її гендиректора – Politico

Адміністрація Байдена також планує створити окрему посаду спецпредставника з питання будівництва «Північного потоку – 2»

США підготували два нових пакети санкцій проти Nord Stream 2 та її гендиректора – Politico
фото www.nord-stream2.com

Минулого місяця Міністерство юстиції США офіційно затвердило як мінімум два пакети санкцій проти Nord Stream 2 AG, компанії, відповідальної за планування, будівництво та подальшу експлуатацію трубопроводу, і її генерального директора Маттіаса Варніга. Про це виданню Politico повідомив один з американських чиновників, знайомий з цим питанням.

Однак видання зазначає, що поки вони не були введені і неясно, чи запропонує Білий дім Конгресу їх схвалити.

Politico також дізналось про наміри адміністрації президента США створити окрему посаду спецпредставника з питання будівництва «Північного потоку – 2», яку може зайняти Амос Хохштейн. Раніше він був главою відділу міжнародних відносин у сфері енергетики та бюро енергоресурсів американського Держдепу в адміністрації Барака Обами. Хохштейн, який покинув наглядову раду української енергетичної компанії «Нафтогаз» наприкінці минулого року, відмовився від коментарів.

Можливе призначення спецпредставника вказує на нову стратегічну спрямованість адміністрації США, особливо з огляду на те, що  трубопровід, будівництво якого вже майже на 96% завершено, наближається до завершення.

Видання зазначає, що хоча поки неясно, якими будуть повноваження спецпредставника, його роль, принаймні, на початковому етапі буде зосереджена на веденні делікатних переговорів про те, як перешкодити будівництву трубопроводу, при цьому не відштовхнувши ключового союзника США – Німеччину.

Нагадаємо:  держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Сполучені Штати нарощуватимуть санкції проти «Північного потоку – 2».

До цього в «Газпромі» заявили, що будівництво «Північного потоку – 2» однозначно буде завершено в цьому році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті