Косюк продає свою 85-метрову яхту за 119 млн євро

Косюк продає свою 85-метрову яхту за 119 млн євро

Імовірно продаж яхти допоможе підприємцю погасити $67,4 млн боргу перед власною компанією

Косюк продає свою 85-метрову яхту за 119 млн євро
Юрій Косюк
Фото: УНІАН

Засновник агроіндустріального холдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП) Юрій Косюк виставив на продаж дві яхти – 85-метрову АСЕ (Туз) і допоміжну 67-метрову Garcon. Про це пише Forbes.

За яхту АСЕ Косюк планує виручити 119 млн євро. Як пише Forbes, яхта Garcon знайшла нового власника в січні 2021 року. Це судно було виставлено на продаж за 24 млн євро.

«Човни типу АСЕ часто стоять на продажу понад рок, тому що покупці такого типу яхт поодинокі. Однак АСЕ виставлена на продаж за адекватною ціною і може бути продана вже цього сезону», – зазначає засновник порталу Yacht Harbour Дмитро Семеніхін.

У МХП інформацію про можливий продаж яхти виданню коментувати не стали, пославшись на те, що «поважають особисте і сімейне життя Юрія Косюка і всіх співробітників».

У Forbes вважають, що продаж яхти допоможе Косюку погасити борг в $67,4 млн перед власною компанією. Цю суму засновник МХП має повернути до грудня 2021-го.

Ідеться про кредитну лінію до $80 млн, яку рада директорів МХП видав компанії Косюка WTI Trading Limited (володіє 59,7% акцій МХП) у 2019 році. Поки Косюк виплатив МХП $27,3 млн.

Як повідомлялося раніше, МХП інвестуватиме $12 млн у створення R&D-центру та індустріальної кухні в рамках трансформації бізнесу з сировинного в кулінарний.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло