Дві третини українців підтримують жорсткий карантин – «Рейтинг»

Дві третини українців підтримують жорсткий карантин – «Рейтинг»

Кількість людей «за» локдаун зросла на 9% за місяць

Дві третини українців підтримують жорсткий карантин – «Рейтинг»
Фото: Чузавков Сергій/УНІАН

Дві третини українців підтримують запровадження жорсткого карантину – кількість людей «за» локдаун зросла на 9% за місяць. Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 6-7 квітня.

Зазначається, що 65% опитаних підтримують запровадження «жорсткого карантину» (локдауну), 33% – не підтримують. З початку березня підтримка карантину зросла з 56 до 65%, останніх відносно більше серед мешканців Центру, старшого населення, тих, хто боїться захворіти.

Серед опитаних 77% підтримують закриття ресторанів та кафе в рамках «жорсткого карантину», 63% – закриття шкіл, 59% – дитсадків. Натомість закриття міського та міжміського транспорту не підтримують майже 70%. За останній місяць зріс рівень підтримки закриття закладів харчування, освітніх установ та транспорту.

55% пообіцяли більше дотримуватися правил «жорсткого карантину» аніж весною минулого року. 17% – сказали, що робитимуть це менше, 26% – так само.

52% висловили хвилювання через можливість особисто захворіти на коронавірус, 47% – не мають таких побоювань. Щодо здоров’я своїх близьких та рідних хвилюються 83%, не хвилюються – 17%. За останні місяці рівень тривожності щодо стану свого здоров’я в умовах пандемії динамічно зростає. Найвищі показники хвилювання фіксують у старшій віковій групі та серед жінок.

Нагадаємо: Кличко закликав Кабмін оголосити загальнонаціональний локдаун.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті