BlaBlaCar побудує в Україні великий інжиніринг-хаб

BlaBlaCar побудує в Україні великий інжиніринг-хаб

Українські розробники працюватимуть над розвитком автобусного маркетплейса

BlaBlaCar побудує в Україні великий інжиніринг-хаб
Фото: unsplash.com

Платформа для автопоїздок BlaBlaCar запустить в Україні великий інжиніринговий хаб. Також до кінця 2021 року компанія планує збільшити кількість технічних фахівців до 50 осіб. Про це повідомляє AIN.UA з посиланням на пресслужбу компанії.

«Ми знаємо, що в Україні є фахівці світового рівня з великим потенціалом, експертизою та досвідом, які здатні будувати глобальні продукти. Їх ми б хотіли бачити частиною нашої команди», – прокоментував генеральний директор BlaBlaCar в Україні Олексій Лазоренко.

Українські інженери будуть працювати над розвитком і масштабуванням автобусного маркетплейса. З їх допомогою BlaBlaCar сподівається розширити продукт на інші країни та регіони. Зокрема й на Латинську Америку.

Команда працюватиме одразу над декількома завданнями:

  • створення Global Distribution System (GDS) – системи, яка дозволить автобусним перевізникам підключатися до BlaBlaCar та публікувати свої поїздки, а пасажирам – бронювати й купувати квитки;
  • масштабування автобусного маркетплейса на інші країни;
  • поліпшення продукту, створення та підключення нових функцій, які максимально задовольнять потреби перевізників і пасажирів.

Нагадаємо: на початку 2020 року Blablacar перестав працювати в Криму. Причиною цьому стали європейські санкції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті