Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
Виробник рослинного м’яса Impossible Foods націлився на IPO і розраховує на оцінку в $10 млрд

Виробник рослинного м’яса Impossible Foods націлився на IPO і розраховує на оцінку в $10 млрд

Стрімке зростання компанії свідчить про інтерес до замінників м’ясної продукції

Виробник рослинного м’яса Impossible Foods націлився на IPO і розраховує на оцінку в $10 млрд
фото Impossible Foods

Американський виробник рослинного м'яса Impossible Foods планує вийти на біржу в найближчий рік, пише Reuters. За даними джерел, компанія розраховує на оцінку мінімум в $10 млрд.

Impossible Foods поки що розглядає два варіанти виходу на біржу: через традиційне IPO або злиття з «компанією-пустушкою» (SPAC).

Розміщення акцій на біржі планується в найближчі 12 місяців, уточнює видання.

Компанія вже найняла фінансового консультанта, який допоможе їй вести переговори зі SPAC, але цей варіант, на відміну від IPO, сильніше розмиє частки нинішніх акціонерів, стверджують джерела. За їх словами, вибір буде залежати від умов на ринку, а сама Impossible Foods може провести ще один приватний раунд фінансування. Представник компанії відмовилася від коментаря.

За підсумками минулорічного раунду фінансування Impossible Foods оцінили в $4 млрд – зараз оцінка компанії може перевищити $10 млрд. Як пише агентство, такий результат підкреслює попит на рослинні аналоги м'ясної продукції з урахуванням екологічних та етичних міркувань.

Impossible Foods заснував професор зі Стенфорда Патрік Браун в 2011 році. За час діяльності компанія залучила $1,5 млрд на приватному ринку. Серед інвесторів – венчурні фонди Khosla Ventures і Horizons Ventures, а також знаменитості, включаючи зірку тенісу Серену Вільямс і репера Jay-Z. Серед партнерів – Burger King і Disney.

Нагадаємо, що у 2019 році інший виробник рослинного м'яса Beyond Meat провів IPO. За два місяці акції виросли на 800%, і компанія зважилася на вторинне розміщення, зараз її акції торгуються на 400% вище за рівень IPO.

За оцінками Bloomberg, рослинне м'ясо увійшло в топ-3 найкращих інвестицій 2019 року.

Як повідомлялося, виробник рослинного м’яса Beyond Meat відкриває свою першу фабрику в Китаї.

За матеріалами The Bell

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті