Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
The Honest Company актриси Джесіки Альби подала заявку на IPO

The Honest Company актриси Джесіки Альби подала заявку на IPO

Компанія підкреслює, що не використовує більше 2500 хімікатів

The Honest Company актриси Джесіки Альби подала заявку на IPO
фото DR

Американська компанія The Honest Company, яка торгує товарами для дітей та догляду за собою, подала в Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC) заявку на проведення IPO. Документ, на який посилається Forbes, опубліковано на сайті SEC.

Співзасновниця The Honest Company – актриса Джесіка Альба. Компанія продає такі товари як підгузники, зволожуючий крем і шампуні на своєму сайті і в тисячах магазинів. Вона співпрацює з найбільшими ритейлерами США, такими як Amazon і Target.

The Honest Company підкреслює, що захищає здоров'я споживачів і не використовує більше 2500 хімікатів і потенційно небезпечних матеріалів.

Виручка The Honest Company в 2020 році склала $300,5 млн, що на 27,6% більше, ніж в 2019-му ($235,6 млн), вказано в проспекті компанії. Близько двох третин виручки припало на підгузники і серветки. Чистий збиток компанії в минулому році склав $14,5 млн. У 2019 році цей показник дорівнював $31,1 млн.

The Honest Company планує провести розміщення на Nasdaq. В якості його максимального обсягу компанія вказала $100 млн. Однак це тимчасовий показник, який, імовірно, буде змінено, пише Bloomberg. Компанія може бути оцінена приблизно в $2 млрд, зазначало у січні видання з посиланням на обізнане джерело.

Раніше The Honest Company вивчала можливість розміщення з оцінкою приблизно в $1 млрд, заявляли співрозмовники агентства.

Попит на споживчі товари, які вважаються зробленими без використання штучних добавок, в останні роки стабільно зростає, пише Bloomberg. The Honest Company стикалася зі звинуваченнями в тому, що вона називала «натуральною» продукцію, яка містила синтетичні і токсичні компоненти. В результаті компанія уклала з позивачем мирову угоду.

Як повідомлялося, виробник рослинного м’яса Impossible Foods націлився на IPO і розраховує на оцінку в $10 млрд.

Нагадаємо, Роберт Дауні-молодший порівняв свій інвест-проект Footprint Coalition із кіновсесвітом Marvel.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті