Роберт Дауні порівняв свій інвест-проект Footprint Coalition із кіновсесвітом Marvel

Роберт Дауні порівняв свій інвест-проект Footprint Coalition із кіновсесвітом Marvel

Також він заявив, що в захопленні від нової адміністрації Джо Байдена

Роберт Дауні порівняв свій інвест-проект Footprint Coalition із кіновсесвітом Marvel
cnbc.com

Актор, продюсер та інвестор Роберт Дауні-молодший після того, як припинив співпрацю з кіностудією Marvel, заснував власний інвестиційний фонд The Footprint Coalition, спрямований на інвестиції у екологічні проекти. Про це, а також про ставлення до нового президента США актор розповів, виступаючи по відеозвʼязку на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передає CNBC.

Дауні-молодший розповів, що він хотів зробити щось «значуще», покинувши кінематографічний всесвіт Marvel після того, як грав «Залізну людину» більше десяти років.

Актор вперше оголосив про свої плани створити Footprint Coalition в 2019 році. Згідно з інформацією на веб-сайті, проект описується як «коаліція інвесторів, донорів та спікерів, прихильних ідеї розвивати технології для відновлення нашої планети».

Фонд інвестує в компанії, орієнтовані на сталий розвиток, і надає благодійні гранти некомерційним організаціям, що просувають впровадження екологічних технологій.

Дауні-молодший провів паралелі між кінематографічним всесвітом Marvel і цілями Footprint Coalition, заявивши: «І там, і там ключовий успіх залежить від того, як нам вдасться мобілізувати нашу фанатську базу, щоб зацікавити їх і дати їм таке відчуття, що вони є частиною цієї історії, яку ми створюємо».

Дауні-молодший також розповів про те, як Footprint Coalition сподівається розширювати інвестиції в стійкий розвиток.

Він пояснив, що, розмовляючи з вченими, підприємцями і компаніями, «ми зрозуміли, що частина того, що ми робимо, – це створення контенту, який створює прихильників цієї ідеї і збільшує аудиторію, а потім ми можемо використовувати це, щоб збільшувати кількість нових угод».

Також Дауні-молодший у своєму виступі подякував президенту Джо Байдену, який «відродив довіру до нової адміністрації», увійшовши в Білий дім минулого тижня.

«Це дивовижно, які зміни може принести всього один день», – сказав голлівудський актор.

«Мені було дуже приємно бачити, як наш президент сказав всьому своєму кабінету: «Ви всі повинні ставитися один до одного з повагою з першого дня, інакше у мене будуть проблеми з вами», – додав він.

Минулого тижня Байден попередив співробітників, що він звільнить їх «на місці», якщо хтось виявить неповагу до іншого колеги. Він закликав свою адміністрацію ставитися до людей порядно і з повагою, що, на його думку, було відсутнє протягом останніх чотирьох років.

Дауні-молодший сказав, що це послання поваги свідчить про «хороше керування» і «здоровий глузд».

Також ми писали, що зірка «Справжнього детективу» Вуді Харрельсон запускає екологічний проект - виробництво паперу з соломи.  Цей метод може вчинити революцію у паперовій промисловості.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті