Захворіло у світі
155,216,893
Померло у світі
3,244,710
Вилікувалось у світі
132,644,496
Захворіло в Україні
2,090,986
Померло в Україні
45,077
Вилікувалось в Україні
1,697,358
«Дарниця» приєдналася до Української асоціації бізнесу і торгівлі
Реклама

«Дарниця» приєдналася до Української асоціації бізнесу і торгівлі

Співпраця «Дарниці» і UTBA сприятиме просуванню української фармпродукції на ринках Євросоюзу

This material is also available in English
«Дарниця» приєдналася до Української асоціації бізнесу і торгівлі
фото: darnitsa.ua

Фармацевтична компанія «Дарниця» стала членом Української асоціації бізнесу і торгівлі (UBTA). Про це заявив голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків, повідомляється на сайті компанії.

За його словами, співпраця «Дарниці» і UTBA дозволить розширити ділові контакти з європейськими бізнес-колами, а також сприятиме просуванню української фармпродукції на ринках Євросоюзу.

«Дарниця» – це європейська компанія, що працює за прийнятими у світі стандартами. Наша продукція відповідає сучасним вимогам європейської спільноти до лікарських засобів. Тому для «Дарниці» співпраця з UTBA відкриває додаткові можливості на шляху розширення міжнародної співпраці з Євросоюзом, виходу на нові ринки зі строгою системою регулювання, а також налагодження ділових контактів з європейськими бізнес-колами», – зазначив Шимків.

В рамках співпраці «Дарниця» долучилася до галузевого діалогу щодо відкриття ринку ЄС для українських лікарських засобів, ініційованого UTBA. За участю представників Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Торгового представника України, Міністерства охорони здоров’я та Державного експертного центру відбулося обговорення необхідності усунення подвійних перевірок українських виробників фармпродукції на відповідність вимогам Належної виробничої практики (Good manufacturing Practices, GMP) та взаємного визнання GMP-сертифікатів між Україною і державами-членами ЄС.

Нагадаємо, у лютому «Дарниця» стала учасником найбільшої світової організації фахівців з регулювання у сфері охорони здоров'я і супутніх товарів (лікарських засобів, медичних виробів, біопрепаратів і харчових продуктів) The Regulatory Affairs Professionals Society (RAPS).

UTBA – це бізнес-асоціація в Україні, яка, маючи постійне представництво в Євросоюзі, офіційно уповноважена представляти інтереси українських компаній-експортерів у європейській спільноті. Місією UTBA є формування незалежної платформи експортно-орієнтованого українського бізнесу з метою авторитетного представлення інтересів своїх членів та трансляції консолідованої позиції у провідних інституціях ЄС та інших ключових установах бізнес-спільноти.

Про «Дарницю»:

Фармацевтична компанія «Дарниця» – найбільший в Україні виробник лікарських засобів, яка веде свою історію з 1930 року. У 2019 Дарниця оголосила про трансформацію бізнесу. Компанія провела ребрендинг і представила нову стратегію – побудову міжнародного бренду, лідерство в генеричному сегменті лікарських засобів і діджиталізацію процесів. Компанія фокусується на лікуванні найбільш поширених захворювань в області кардіології, неврології і болю.

Бенефіціари компанії – родина Загорій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті