Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
«Дарниця» першою з українських компаній увійшла до всесвітньої організації з регуляторних питань RAPS
Новини компаній

«Дарниця» першою з українських компаній увійшла до всесвітньої організації з регуляторних питань RAPS

Це найбільша світова організація спеціалістів з регулювання у сфері охорони здоров'я та супутніх товарів

Этот материал также доступен на русском This material is also available in English
«Дарниця» першою з українських компаній увійшла до всесвітньої організації з регуляторних питань RAPS
фото: darnitsa.ua

Фармацевтична компанія «Дарниця» стала учасником найбільшої світової організації спеціалістів з регулювання у сфері охорони здоров'я та супутніх товарів (лікарських засобів, медичних виробів, біопрепаратів та харчових продуктів) The Regulatory Affairs Professionals Society  (RAPS). Штаб-квартира RAPS розташована в США поблизу Вашинґтона з відділеннями та філіями по всьому світу, повідомляє пресслужба компанії.

За словами директора з регуляторних питань фармацевтичної компанії «Дарниця» Олександра Торгуна, в рамках участі в глобальній мережі компанія планує зосередитися на вдосконаленні та підвищенні стандартів підготовки документації, проведення клінічних випробувань, забезпечення якості і допуску препаратів в ринок та моніторингу їх застосування.

«В умовах надзвичайної ситуації у світовій системі охорони здоров’я, спричиненої пандемією COVID-19, спеціалісти з регуляторних питань в усіх країнах зіткнулися з новими викликами. RAPS володіє необхідними ресурсами для їх подолання і з приєднанням до глобальної мережі «Дарниця» отримала нові можливості для вдосконалення професійних компетенцій в цій сфері.  Ми отримали додаткові інструменти, щоб розширювати доступність безпечних і ефективних лікарських засобів, зокрема, – через підвищення стандартів роботи в регуляторній сфері», – зазначив Торгун.

Заснована в 1976 році, RAPS є некомерційною організацією, що розвиває професійні стандарти в сфері регулювання, проводить дослідження, сприяє обміну знаннями та налагодженню мережевих зв’язків, а також здійснює сертифікацію з питань регулювання (RAC).

Про «Дарницю»:

Фармацевтична компанія «Дарниця» – найбільший в Україні виробник лікарських засобів, яка веде свою історію з 1930 року. У 2019 Дарниця оголосила про трансформацію бізнесу. Компанія провела ребрендинг і представила нову стратегію – побудову міжнародного бренду, лідерство в генеричному сегменті лікарських засобів і діджиталізацію процесів. Компанія фокусується на лікуванні найбільш поширених захворювань в області кардіології, неврології і болю.

Бенефіціари компанії – родина Загорій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті