Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Документи на управителя частини нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок» подали дві компанії

Документи на управителя частини нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок» подали дві компанії

Раніше він належав Медведчуку

Документи на управителя частини нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок» подали дві компанії
фото: dw.com

Документи на конкурсний відбір управителя для арештованої частини нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок», який належить «ПрикарпатЗахідтранс», подали 2 компанії. Про це повідомляється на сайті Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Наразі АРМА аналізує значний обсяг документів від потенційних управителів, оцінюючи коректність оформлення документів, відповідність учасників кваліфікаційним критеріям, економічні пропозиції компаній, а також їх досвід та ділову репутацію на ринку.

Нагадаємо, РНБО на засіданні 19 лютого ухвалила рішення про застосування санкцій до 19 юридичних та восьми фізичних осіб, серед яких народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко. Обмеження ввели у зв'язку з розслідуванням СБУ щодо фінансування тероризму.

За даними секретаря РНБО, санкції накладаються на все майно Медведчука.

20 лютого Президент Володимир Зеленський повернув у державну власність нафтопровід «ПрикарпатЗахідтранс», ввівши в дію рішення РНБО від 19 лютого.

23 лютого Вищий антикорупційний суд ухвалив рішення про арешт та передачу в управління АРМА всього майна та інфраструктури стратегічного нафтопроводу. Водночас до визначення переможця конкурсу та початку ним заходів з управління арештований об’єкт перебуває на відповідальному зберіганні АТ «Укртранснафта».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті