Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Білорусь заборонила ввезення продукції Nivea – компанія відмовилася спонсорувати чемпіонат

Білорусь заборонила ввезення продукції Nivea – компанія відмовилася спонсорувати чемпіонат

Фахівці санітарно-епідеміологічної служби нібито виявили ряд порушень

Білорусь заборонила ввезення продукції Nivea – компанія відмовилася спонсорувати чемпіонат
фото Pixaby

Влада Білорусі ввела тимчасову заборону на ввезення деяких найменувань продукції німецької компанії Nivea. Про це пише РБК з посиланням на БелТА.

«Фахівці санітарно-епідеміологічної служби виявили ряд порушень, що стосуються в тому числі продажу такої продукції без документів, що засвідчують якість та безпеку, недотримання нею терміну придатності і відсутності з боку суб'єктів господарювання виробничого контролю щодо реалізованої парфюмерно-косметичної продукції», – йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я Білорусі.

Там також відзначили, що був порушений порядок маркування продукції, який регулюється технічним регламентом Митного союзу «Про безпеку парфумерно-косметичної продукції».

«Зокрема, вона не містить інформації про найменування та місцезнаходження організації, уповноваженої виробником на прийняття претензій від споживача, або назва продукції не відповідає її інгредіентному складу, що не дозволяє повною мірою забезпечити захист прав споживачів і отримати достовірну інформацію про товар», – наголошується в повідомленні.

Загалом санітарно-епідеміологічна служба Білорусі заборонила реалізацію майже 3000 одиниць товару парфюмерно-косметичної продукції різних виробників.

16 січня компанія Nivea відмовилася бути спонсором ЧС-2021 з хокею в разі його проведення в Білорусі. Першість планувалося провести в Мінську і Ризі.

«Ми виступаємо проти всіх форм дискримінації і насильства. Оцінюючи ситуацію, що склалася, ми вирішили, що не будемо спонсорувати чемпіонат світу з хокею 2021 року, якщо матчі турніру пройдуть в Білорусі», – відзначали тоді в Nivea, яка є спонсором турнірів з 2007 року.

Після цього представники чеського автовиробника Skoda також заявили, що відмовляться від спонсорства чемпіонату світу, якщо турнір пройде в Мінську. «Ми пишаємося, що вже протягом 28 років є партнерами чемпіонатів світу з хокею. Але ми також з повагою ставимося до прав людини. У зв'язку з цим Skoda відмовиться від спонсорства чемпіонату світу з хокею 2021 року, якщо буде підтверджено, що Білорусь буде одним з організаторів змагань», – йдеться в повідомленні чеської компанії, яка є генеральним спонсором чемпіонатів світу з хокею з 1993 року.

18 січня Міжнародна федерація хокею (IIHF) позбавила Білорусь чемпіонату світу з хокею. У IIHF відзначили, що білоруські організатори отримають грошові виплати через рішення скасувати мінську частину турніру і перенести всі ігри в Латвію. Турнір має пройти з 21 травня по 6 червня 2021 року.

Нагадаємо, Білорусь відсторонили від «Євробачення» – країну мав представляти гурт, який насміхався над протестами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті