Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Глава Міноборони ФРН обвинуватила РФ в провокаціях в конфлікті на сході України

Глава Міноборони ФРН обвинуватила РФ в провокаціях в конфлікті на сході України

Крамп-Карренбауер не вірить, що Росія проводить навчання та переконана, що Путін тільки й чекає кроку України до НАТО, щоб використати це як привід для подальших дій

Глава Міноборони ФРН обвинуватила РФ в провокаціях в конфлікті на сході України
міністр оборони ФРН Аннегрет Крамп-Карренбауер
фото www.flickr.com/photos/151691008@N06/32626115032

Міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер висунула серйозні звинувачення проти Росії в конфлікті навколо України.

«У мене враження, що російська сторона робить все, щоб спровокувати реакцію. І ми разом з Україною не дозволимо втягнути нас в цю гру», – сказала вона в інтерв'ю телекомпанії ARD, передає DW.

На сході України з середини лютого посилилися бої між проросійськими сепаратистами і українською армією. Кремль пояснює це проведенням навчань, проте Крамп-Карренбауер не вірить цьому.

«Якщо це, як стверджує російська сторона, дійсно маневри, то для їх проведення існують міжнародні приписи, що забезпечують прозорість і довіру», – пояснила вона.

Крамп-Карренбауер відзначила стриману реакцію України на дії Росії.

«Досі Україна реагувала дуже-дуже розсудливо. І так будемо робити і ми в НАТО», – сказала вона та додала, що, на її думку, Путін лише очікує кроку України до НАТО, щоб використати це як привід для подальших дій.

На питання щодо військової допомоги для України міністр відповіла, що Німеччина вже бере участь, зокрема, в підготовці українських військових та надає матеріали.

«Це питання окремих країн-членів, а не НАТО як Альянсу», – вважає вона.

Нагадаємо: на тлі нарощування російських військ поблизу кордонів України Польща виступила за необхідність введення нових санкцій Євросоюзу проти РФ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті