Кабмін призначив Любченка головою Податкової терміном на 5 років

Кабмін призначив Любченка головою Податкової терміном на 5 років

Він вже майже рік очолює податкову, проте, його було призначено без конкурсу

Кабмін призначив Любченка головою Податкової терміном на 5 років
фото: news.dtkt.ua

Кабмін призначив Олексія Любченка головою Державної податкової служби (ДПС) з 20 квітня 2021 року терміном на 5 років. Про це за підсумками засідання уряду повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан у своєму телеграм-каналі.

Любченко переміг у конкурсі на зайняття посади голови Державної податкової служби. Зазначимо, що Любченко з 29 квітня 2020 року очолював Податкову, але тоді його призначили на посаду без конкурсу шляхом укладення контракту тільки на період дії карантину.

Відповідно, перед призначенням строком на 5 років 19 квітня 2021 року його звільнили у зв'язку із закінченням строку дії контракту (на період дії карантину).

Раніше Любченко працював директором департаменту оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби, а у 2009-2011 роках – заступником голови ДПС. У 1999-2003 роках Любченко працював першим заступником голови ДПА в Кіровоградській області, а з 2003 по 2005 рік очолював ДПС Черкаської області. Після цього він став заступником голови Кіровоградської ОДА.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло