Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Сенат Бразилії розслідує дії президента Болсонару та тлі загострення епідемії COVID в країні

Сенат Бразилії розслідує дії президента Болсонару та тлі загострення епідемії COVID в країні

Надалі розслідуванням можуть зайнятися правоохоронні органи

Сенат Бразилії розслідує дії президента Болсонару та тлі загострення епідемії COVID в країні
фото DR

Бразильський сенат почав розслідування дій президента Жаіра Болсонару в умовах пандемії COVID-19 у зв’язку з тим, що ситуація із захворюваністю і смертністю в країні продовжує погіршуватися, а система охорони здоров'я вже не може впоратися з навантаженням.

Агентство Reuters з посиланням на заяву лідера сенату Родріго Пачеко пише, що розслідування буде проводитися одночасно з перевіркою того, як розподілялися між штатами кошти з федерального бюджету на боротьбу з пандемією.

Залежно від результатів розслідування може бути передано правоохоронним органам.

За рівнем захворюваності Бразилія посідає третє місце після США та Індії, тут кількість заражених коронавірусом з початку пандемії досягла 13,6 млн чоловік.

За рівнем смертності країна на другому місці в світі після США. Тільки за 13 квітня тут померло 3808 осіб, а за всю пандемію померло понад 358 000 бразильців.

При цьому останнім часом вмирає все більше молодих людей, понад 50% ліжок у відділеннях інтенсивної терапії зайняті пацієнтами у віці до 40 років.

Тим часом президент Болсонару з самого початку пандемії заявляв про те, що це несерйозне захворювання на зразок «слабенького грипу». Він відмовлявся носити маску і дотримуватися соціальної дистанції і в результаті в липні 2020 року заразився і перехворів на коронавірус.

Більше про бразильський штам коронавірусу, який виявився не безпечнішим за інші та швидко поширюється по світу – в матеріалі Mind «Біологічний Чорнобиль»: як Бразилія стала суперрозповсюджувачем COVID».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті