Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
Нова функція в Google Assistant допоможе знайти загублений iPhone

Нова функція в Google Assistant допоможе знайти загублений iPhone

За командою асистента, смартфон почне подавати звукові сигнали

Нова функція в Google Assistant допоможе знайти загублений iPhone
фото DR

Google розповіла про нові функції, які з'являться у її голосового помічника на Android і iOS. Користувачі Apple отримають можливість знайти втрачений iPhone за допомогою помічника Google Assistant, пише iGuides.

Власники гаджетів на Android вже давно можуть використовувати Google Assistant для активації звукового сигналу на смартфоні, якщо не можуть його знайти. Аналогічна можливість присутня в сервісі Apple «Локатор».

Нова функція буде особливо корисна для користувачів, які використовують розумний динамік з підтримкою Google Assistant. Через нього можна віддати команду для відтворення сигналу на втрачений гаджет.

Для увімкнення оповіщення потрібно зробити запит «знайди мій телефон». Після цього iPhone почне видавати звуковий сигнал для пошуку.

Для відтворення такого звуку в екстрених ситуаціях, навіть коли на смартфоні увімкнено режим без звуку або «не турбувати», потрібен спеціальний дозвіл від Apple. Судячи з усього, Google його отримала.

Серед інших нововведень для Google Assistant – різні автоматизації. За словами компанії, вони дозволять виконувати відразу кілька дій за допомогою однієї команди.

Нагадаємо, Google розробив додаток, який доводить, що Земля кругла.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті