Аргентина відкрила ринок для українських виробників молока та молочних продуктів

Аргентина відкрила ринок для українських виробників молока та молочних продуктів

Аргентина дозволила в умовах пандемії проводити акредитацію виробничих потужностей українських підприємств дистанційно

Аргентина відкрила ринок для українських виробників молока та молочних продуктів
Фото: Alexas Fotos/Pexels

Посольство України в Буенос-Айресі отримало відповідну офіційну ноту від аргентинського зовнішньополітичного відомства про відкриття ринку Аргентини для українських виробників молока та молочних продуктів. Про це повідомляєтьсяна сайті Міністерства закордонних справ України (МЗС).

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що українські виробники отримали додатковий доступ до великого ринку Аргентини, де мешкає понад 40 млн людей.

Для налагодження експорту в Аргентину українські виробники молока та молочних продуктів великої рогатої худоби та буйволів мають пройти акредитацію при Національній службі здоров’я тварин та якості харчових продуктів Аргентини (SENASA). Аргентинська сторона дозволила в умовах пандемії COVID-19 проводити акредитацію виробничих потужностей українських підприємств дистанційно, з подальшою фізичною інспекцією виробництв після нормалізації епідемічної ситуації та відновлення міжнародного авіасполучення.

«Ми вже працюємо з Аргентиною: погоджено форму ветеринарного сертифікату для експорту до Аргентини колагену та желатину, виготовленого зі шкір жуйних тварин. Натомість, з Аргентини до України імпортується м’ясо птиці, риба та морепродукти, свіже м'ясо свійської великої рогатої худоби. Відкриття ринку для експорту молока та молочних продуктів дозволить розширити нашу співпрацю та створити нові можливості для українських виробників»,- заявила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька. 

Раніше повідомлялося, що Аргентина першою у світі схвалила вирощування ГМО-пшениці, проте, її досі не готова імпортувати жодна країна. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті