Чек на 10 000 євро: навіщо українським стартапам брати участь у міжнародному конкурсі EMERGE

Чек на 10 000 євро: навіщо українським стартапам брати участь у міжнародному конкурсі EMERGE

Спільнота бізнес-ангелів Angels Band вибере з-поміж учасників проєкт, в який проінвестує від 50 000 євро

Чек на 10 000 євро: навіщо українським стартапам брати участь у міжнародному конкурсі EMERGE

Торік українські стартапи залучили $571 млн інвестицій. Завдяки розвитку світової IT-екосистеми знайти інвестора стало простіше, а пандемія дала можливість взяти участь у закордонному інкубаторі чи долучитися до міжнародної конференції будь-звідки.

Одна з найбільших міжнародних технологічних конференцій EMERGE пройде 12-14 травня. З 2018 року вона об’єднує стартапи, професіоналів з області технологій, інвесторів та екосистемних гравців з СНД, Східної Європи, Центральної Азії та Прибалтики. Торік у конференції взяли участь понад 4 300 учасників з більш ніж 100 країн світу. Mind розібрався, чи варто українським стартапам відвідати конференцію EMERGE, і що від цього вони можуть отримати.

Учасники конференції матимуть змогу послухати виступи засновників і менеджерів успішних стартапів таких як Reface, Pandadoc, Gramarly, Bolt тощо. Також вони братимуть участь у нетворкінгу й закритих сесіях пітчингу з питаннями та відповідями від міжнародних венчурних компаній. Крім того, на конференції відбудеться конкурс стартапів. Вони захищатимуть свій проєкт перед журі.

Конкурс стартапів EMERGE CHALLENGE. На нього можуть подаватися стартапи, які мають прототип свого інноваційного продукту. Головний приз для переможця – чек на 10 000 євро.

Вимоги:

  • стадія seed
  • наявність першого трекшену
  • загальний об’єм залучених інвестицій не більше ніж 250 000 євро

Щоб позмагатися за приз на EMERGE CHALLENGE, потрібно до 20 квітня включно залишити заявку на оформлення STARTUP TICKET вартістю 60 євро на сайті та вказати, що проєкт має намір взяти участь у конкурсі. Команда EMERGE розгляне всі заявки й зв'яжеться з кожним кандидатом.

Крім головного призу, учасники отримають  від партнерів конференції – російського ВТБ, «Аскони», Chivas, Zubr Capital, Startup Wise Guys – нагороди в декількох номінаціях, наприклад Emerging Wellbeing Startup, Emerging Fintech Startup, Emerging Sustainability and Responsibility Startup тощо. Щоправда, розмір нагороди не оголошується. У релізах за  попередні роки також немає інформації щодо подібних призів, тож важко визначити їхню цінність для проєктів.

Члени спільноти бізнес-ангелів Angels Band, яка виступає партнером конференції другий рік поспіль, обіцяють обрати з-поміж учасників один або кілька стартапів, в які проінвестують від 50 000 євро. Торік за результатами пітчингів на EMERGE спільнота вклалася в стартап Fantasy Invest, що розробив додаток-симулятор фондового ринку.

Той, хто не планує брати участь у конкурсі зможе придбати STARTUP TICKET до 11 травня. Власники квитків будуть представлені в каталозі EMERGE Startups і отримають інструмент для метчмейкінга, тобто зможуть домовлятися про особисті онлайн-зустрічі з інвесторами, журналістами, спікерами конференції та іншими її відвідувачами. Також стартапи можуть придбати дешевший квиток – PRO TICKET – за 40 євро. З ним учасник отримує доступ до всіх панелей конференції та можливість нетворкінгу.

Проєкти, які працюють над deep tech рішеннями або ж уже залучили понад 250 000 євро, організатори запрошують на закритий захід VENTURE LOUNGE – Powered by Microsoft, який проходитиме паралельно з конференцією. Вхід туди буде доступний для учасників зі STARTUP TICKET.

Учасники VENTURE LOUNGE зможуть презентувати свій проєкт акселераторам 500 Startups, Startup Wise Guys й Sector X на базі UNIT.City, а також інвесторам наступних фондів:

Sequoia Capital. Пріоритетні напрямки: SaaS, корпоративне програмне забезпечення, e-комерція, цифрова медицина. Фонд інвестував у 1 500 компаній на стадії seed і post-seed. Середній чек:

Atomico. Пріоритетні напрямки: фудтех, фінтех, геймдев, цифрова медицина, SaaS тощо. Фонд інвестував у 173 стартапи на стадії seed і post-seed.

Runa Capital. Пріоритетні напрямки: B2B SaaS, Deep Tech, фінтех, цифрова освіта, цифрова медицина. Фонд інвестував у 119 стартапів на стадії seed.

Almaz Capital. Пріоритетні напрямки: програмне забезпечення та SaaS. Фонд інвестував у 64 стартапи на стадії seed.

Fort Ross Ventures. Пріоритетні напрямки: фінтех, хмарні технології, штучний інтелект, e-комерція, IoT. Фонд інвестував у 25 стартапів на стадії seed.

Торік конференцію відвідали 13 українських стартапів, дев’ять з яких взяли участь у конкурсі. До фіналу не дійшов жоден, однак у півфінал пройшла платформа Watched, що за допомогою штучного інтелекту оцінює ефективність відеоконтенту. Заснували її Олексій Шалденко й Артем Мельниченко в січні 2019 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло