ЄС замовив додаткові 100 млн доз вакцини Pfizer-BioNTech

ЄС замовив додаткові 100 млн доз вакцини Pfizer-BioNTech

ЄС потребує більшої кількості доз Pfizer-BioNTech та тлі проблем з впровадженням вакцин від AstraZeneca і Johnson & Johnson

ЄС замовив додаткові 100 млн доз вакцини Pfizer-BioNTech
фото www.flickr.com/photos/arne_mueseler/50778155421

Європейський Союз скористався своїм правом на поставку ще 100 млн доз вакцини проти COVID-19 Pfizer-BioNTech SE, збільшивши тим самим замовлення до 600 млн доз.

Як повідомляє Bloomberg, можливість купити додаткові 100 млн доз була частиною угоди про покупку, яку блок з 27 країн підписав з Pfizer і BioNTech в лютому.

Минулого тижня Pfizer і BioNTech домовилися прискорити поставки вакцини проти COVID в ЄС на 25% в цьому кварталі. ЄС потребує більшої кількості доз від американо-німецького альянсу, щоб компенсувати проблеми, пов'язані з впровадженням вакцин від AstraZeneca і Johnson & Johnson.

Нагадаємо: Єврокомісія вирішила не продовжувати в наступному році контракти на вакцину COVID-19 з такими компаніями, як AstraZeneca і Johnson & Johnson.

Як повідомлялось, генеральний директор Pfizer Альберт Бурла допустив необхідність третьої дози вакцини від коронавірусу протягом 6-12 місяців після повної вакцинації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті