Захворіло у світі
155,216,893
Померло у світі
3,244,710
Вилікувалось у світі
132,644,496
Захворіло в Україні
2,090,986
Померло в Україні
45,077
Вилікувалось в Україні
1,697,358
Актуально в умовах карантину: ЕДО як інструмент для віддалених комунікацій і закупівель
Реклама

Актуально в умовах карантину: ЕДО як інструмент для віддалених комунікацій і закупівель

Автоматизована система APS SMART оперує цифровими документами, які забезпечують повний цикл закупівельного процесу від створення потреби на закупівлю до фактичного постачання на склад

Этот материал также доступен на русском
Актуально в умовах карантину: ЕДО як інструмент для віддалених комунікацій і закупівель

Карантин, як і будь-який обмежувальний захід, у черговий раз довів корисність використання онлайн-інструментів, що допомагають забезпечити віддалену комунікацію: бізнес зупинити не можна, а обмеження вимагають внесення змін у роботу звичних бізнес-процесів.

Електронний документообіг APS SMART – це широкі можливості для наскрізного документарного забезпечення закупівельної діяльності (від замовлення до контракту), із забезпеченням безпеки та контролю проходження електронних документів, включноі з використанням цифрових підписів, можливістю групової роботи, зручним редагуванням документації безпосередньо у системі (не виходячи з робочої області), архівацією та відсутністю втрати документів, а також широкими можливостями «ділитися» та «приймати» різну електронну документацію засобами інтеграції з іншими системами компанії (ERP, WMS/TMS, CRM тощо).

Автоматизована система APS SMART оперує цифровими документами, які забезпечують повний цикл закупівельного процесу від створення потреби на закупівлю (Модуль APS Заявка) до фактичного постачання на склад (Модуль APS Замовлення та Приймання). Відповідно, всі торгові та тендерні операції (Модуль APS Тендер) теж забезпечуються електронною документацією, а якщо буде потрібно, то й кваліфікованим електронним підписом.

Від початку карантину спостерігається підвищений інтерес замовників до модулів APS SMART – APS Замовлення, APS Контракт. Управлінці компаній розуміють, що дбайливе ставлення не тільки до своїх фінансових ресурсів, а й до персоналу, до їхнього здоров'ю – правильний бізнес. Тим більше, якщо замовлення та контракт можна створити та підписати не виходячи з дому.

За весь час у системи APS SMART було створено понад 49 тис. електронних заявок, близько 9 тис. контрактів, 100 тис. замовлень і проведено 204 тис. електронних тендерів й аукціонів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті