Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Apple вирішила повернути соцмережу Parler в магазин додатків

Apple вирішила повернути соцмережу Parler в магазин додатків

Оновлена версія Parler пропонує кращу модерацію контенту

Apple вирішила повернути соцмережу Parler в магазин додатків
фото www.flickr.com/photos/digpunews/50824363881

Американський техногігант Apple планує повернути додаток соціальної мережі Parler в App Store. Про це компанія повідомила в листі сенатору США Майку Лі і члену палати представників Кену Баку, пише The Wall Street Journal.

Apple видалила Parler зі свого магазину додатків в січні, пославшись на проблемний контент в якості пояснення свого рішення. У листі компанія вказала, що оновлена версія Parler з поліпшеною модерацією контенту буде схвалена для випуску для користувачів Apple.

У тексті листа Apple підтримує своє попереднє рішення видалити Parler з магазину додатків, посилаючись на записи в соцмережі, які «розпалювали насильство, чорнили різні етнічні групи, раси і релігії, вихваляли нацизм». Apple додала, що вела «серйозні переговори» з Parler з січня, і розробник програми запропонував оновити свою платформу і політику модерації контенту.

Видання зазначає, що Parler вважається конкурентом Twitter, який не особливо піклується про модерацію контенту. Ця політика зробила платформу привабливим місцем для онлайн-зустрічей прихильників Трампа, які були незадоволені тим, як модерувались дописи у Twitter, після того, як Трамп оскаржив результати президентських виборів 2020 року, а Twitter заблокував його обліковий запис.

Нагадаємо: у лютому Parler відновила свою роботу після того, його постачальник послуг заблокував сайт після заворушень в Капітолії 6 січня. На порятунок скандальній мережі прийшла лос-анджелеська компанія хмарного хостингу SkySilk Inc.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті