Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Малий та середній бізнес зможе отримати пільгове кредитування від МБРР

Малий та середній бізнес зможе отримати пільгове кредитування від МБРР

Бюджет проєкту складе $100 млн

Малий та середній бізнес зможе отримати пільгове кредитування від МБРР
фото: pexels.com

Кабінет міністрів прийняв постанову про реалізацію інвестпроєкту Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР), у рамках якого малий і середній бізнес зможе отримати пільгове кредитування на загальну суму $100 млн. Про це повідомляється на сайті міністерства фінансів.

Проєктом передбачено залучення кредиту від МБРР в розмірі $100 млн для надання експортоорієнтованим малим та середнім підприємствам доступу до довготермінового фінансування. Завдяки чому відбуватиметься нарощення експортного потенціалу, для стимулювання росту ВВП України в умовах падіння економічної активності у світі, спричиненого пандемією коронавірусу.

«З огляду на підвищення попиту з боку потенційних фінансових установ-учасників в умовах кризи спричиненої COVID-19, проєкт буде своєчасним, очікуваним і матиме позитивний вплив на розвиток експортоорієнтованих малих та середніх підприємств, розширення виробничих потужностей реального сектору, сприятиме збереженню існуючих та створенню нових робочих місць, особливо в контексті подолання наслідків кризи», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: МБРР дасть $200 млн кредиту на розвиток вищої освіти в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті