Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Subaru зупинила виробництво на своєму заводі в Індіані через гострий дефіцит чипів

Subaru зупинила виробництво на своєму заводі в Індіані через гострий дефіцит чипів

Виробництво зупиниться до кінця квітня, це вплине на виробництво 15 000 автомобілів компанії

Subaru зупинила виробництво на своєму заводі в Індіані через гострий дефіцит чипів
фото www.flickr.com/photos/haok365/2934539076

Японський автовиробник Subaru Corp. повідомив про рішення закрити виробництво на своєму заводі в Індіані, США, до кінця квітня через глобальну нестачу напівпровідників, повідомляє Reuters.

Низка автовиробників, таких як Ford і Nissan, також повідомили, що змушені скоротити свої виробничі операції в усьому світі через перебої з поставками чипів, які широко використовуються в нових автомобілях.

Представник Subaru заявив, що це вплине на виробництво 15 000 автомобілів у Північній Америці.

Зростаючий попит на побутову електроніку змістив виробничий фокус постачальників мікросхем на такі компанії, як Apple, оскільки багато людей продовжували працювати віддалено під час перших національних карантинів, введених урядами по всьому світу у зв'язку з пандемією.

У лютому GM і Ford заявили, що очікують, що наслідки дефіциту знищать мільярди доларів їх операційного прибутку за рік. З того часу ситуація з нестачею чипів тільки погіршилася.

Минулого тижня Nissan оголосив, що в наступному місяці скоротить виробництво на декількох своїх заводах в Японії через гостру нестачу напівпровідників. Третій за величиною виробник автомобілів на острові призупинить виробництво на своєму заводі в Кюсю на вісім днів з 10 по 19 травня.

Нагадаємо: на початку квітня компанія Suzuki Motor вирішила тимчасово призупинити виробництво на двох з трьох своїх заводів в Японії через нестачу напівпровідників.

Через декілька днів південнокорейський автовиробник Hyundai Motor Co оголосив про призупинкувиробництва на своєму заводі в місті Асан через брак мікросхем.

Як повідомлялось, дефіцит чіпів, жертвами якого стали вже багато галузей, докотився до китайської компанії Midea, найбільшого у світі виробника побутових електроприладів, включаючи холодильники, пральні машини і кондиціонери повітря.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті