Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Преміальний дизайн та смак без компромісів: як виглядає новий glo™ hyper plus
Реклама

Преміальний дизайн та смак без компромісів: як виглядає новий glo™ hyper plus

На правах реклами
glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Преміальний дизайн та смак без компромісів: як виглядає новий glo™ hyper plus

glo™ представив новинку для тих, хто прагне підкреслити свій стильний образ та бажає відчути яскравий та насичений смак. Девайс glo™ hyper plus представлений у чотирьох елегантних кольорах – чорному, синьому, білому та золотому, а поєднання текстур надає пристрою преміальний вигляд.

Електронні пристрої вже давно стали важливою складовою у повсякденному житті сучасної людини. І девайси для нагрівання тютюну glo™ не є виключенням, вони посідають значне місце серед повнолітніх споживачів тютюну. Тому оновлення дизайну, відповідність трендам та запитам споживачів є чи не найголовнішими завданнями для компанії.

Преміальний дизайн та смак без компромісів: як виглядає новий glo™ hyper plus

Для «Бритіш Американ Тобакко» (БAT) – однієї з провідних компаній, що поставляє тютюнові та нікотиновмісні продукти споживачам у всьому світі – останні два роки були плідними в плані технологічних новинок. Серед них і девайс glo™ pro – пристрій, де вперше в Україні представлено інноваційну індукційну технологію нагрівання тютюну. Вже у 2020 році компанія розробила прогресивний glo™ hyper та лінійку тютюнових стіків neo™* нового формату для більш насиченого смаку та з широким асортиментом смакових варіацій.

Проте на цьому технологічні новинки не закінчилися, і рік потому бренд підготував для користувачів новинку – стильний девайс glo™ hyper plus з оновленою палітрою кольорів та довершеною комбінацією текстур. Досконалі лінії корпусу glo™ hyper plus та витончене поєднання текстур надають девайсу преміальний вигляд.

Металевий корпус девайсу hyper plus гармонійно поєднується із глянцевою панеллю, яка розташована збоку пристрою.

Нова лінійка представлена чотирма кольорами: елегантним чорним, довершеним синім, бездоганним білим та вишуканим золотим. Кожен із них є особливим і дає можливість підкреслити свій образ. Вперше в лінійці hyper палітра кольорів представлена пристроєм у золотих відтінках.

Преміальний дизайн та смак без компромісів: як виглядає новий glo™ hyper plus

За новим сучасним дизайном та стильними відтінками ховається вже відома повнолітнім споживачам інноваційна технологія індукційного нагрівання тютюну glo™, що дозволяє отримати інтенсивний та насичений смак.

Для більшого комфорту користувачів у новому glo™ hyper plus збережено два режими: Стандартний та Буст, які є і в інших девайсах glo™. У режимі Буст стік прогрівається за 15 секунд, це відбувається при більш високій температурі (до позначки 270°С). Сеанс при використанні в режимі Буст триває 3 хвилини, а більш яскраві смакові відчуття забезпечені. При цьому кількість сесій без підзарядки не зменшується та буде такою самою, як і за умови використання режиму Стандарт.

Для glo™ hyper plus використовують тютюнові стіки neo™*, завдяки яким можна отримати більш яскраві та насичені відчуття. До того ж у лінійці neo™ стіків представлені різні варіації смаків. Обрати можливо як класичні тютюнові смаки, так і цікаві капсульні пропозиції.

*Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті