Toshiba відхилила пропозицію про купівлю компанії за $20 млрд

Toshiba відхилила пропозицію про купівлю компанії за $20 млрд

При цьому компанія не буде ігнорувати інші різні пропозиції про придбання

Toshiba відхилила пропозицію про купівлю компанії за $20 млрд
фото DR

Toshiba відхилила пропозицію британської інвестиційної компанії CVC Capital Partners про придбання японської корпорації за $20 млрд. Однак Toshiba готова розглядати інші можливі угоди, пише DailyComm.

Як повідомляє прес-служба Toshiba, від CVC надійшов лист, в якому йдеться про готовність фонду призупинити плани з покупки японської компанії, щоб рада директорів могла оцінити, чи вкладається ця угода в довгострокову стратегію розвитку компанії.

У цьому листі «не було детальної інформації про структуру капіталу покупця, його політику після покупки, а також інформації про те, як він буде вирішувати питання з національними регуляторами». Оскільки така пропозиція не включає в себе цю важливу інформацію, рада директорів Toshiba вирішила відмовитися від неї, йдеться в повідомленні компанії.

У Toshiba додали, що статус публічної компанії забезпечує їй «структуру капіталу, яка підходить для зростання її вартості в довгостроковій перспективі». При цьому рада директорів не буде ігнорувати інші різні пропозиції, в тому числі що стосуються перетворення Toshiba в непублічну компанію.

Як повідомляє інформаційне агентство Reuters з посиланням на двох людей, знайомих з ситуацією, американський фонд прямих інвестицій Bain Capital розглядає можливість того, щоб сформулювати пропозицію про поглинання Toshiba. Раніше Bain Capital очолив консорціум з придбання напівпровідникового бізнесу Toshiba за $18 млрд.

Скільки фонд готовий заплатити за Toshiba, виданню невідомо. Його джерело зазначило, що спочатку CVC намагалася залучити Bain Capital для спільної операції з викупу японського конгломерату, проте Bain Capital така пропозиція не зацікавила.

За словами інформатора Reuters, тепер Bain Capital веде з японськими банками Mizuho Financial Group і Sumitomo Mitsui Financial Group переговори про фінансування можливої операції.

У публікації інформагентства йдеться, що поки неясно, чи буде Bain Capital залучати інших інвесторів до угоди, однак така можливість не виключається. При цьому плани інвестфонду поки що є попередніми і можуть змінитися, додали джерела. Офіційних коментарів з приводу цієї новини поки що не надходило.

Раніше повідомлялося, що інвестиційні компанії KKR & Co. і Brookfield Asset Management також вивчають можливість покупки Toshiba.

Раніше повідомлялося, що Toshiba можуть купити за $ 20 млрд.

Президент Toshiba подав у відставку на тлі гострих суперечностей з приводу продажу компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло