Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Samsung запропонував перетворити старі смартфони в пристрої інтернету речей

Samsung запропонував перетворити старі смартфони в пристрої інтернету речей

Смартфони після оновлення ПЗ зможуть точніше розпізнавати різні звуки і реагувати на світло

Samsung запропонував перетворити старі смартфони в пристрої інтернету речей
фото DR

Південнокорейська компанія Samsung в рамках ініціативи Galaxy Upcycling запропонувала новий варіант використання старих смартфонів в якості домашніх пристроїв інтернету речей.

Програма Galaxy Upcycling at Home дозволяє перетворити застарілі телефони лінійки Galaxy в пристрої для домашнього використання, пише Коммерсант. Оновлення софта сприяє збільшенню терміну роботи смартфона без підзарядки, щоб гаджет міг грати роль датчика шуму або датчика освітленості.

Як заявляє виробник електроніки, смартфони після оновлення програмного забезпечення зможуть точніше розпізнавати різні звуки і реагувати на світло. Наприклад, якщо пристрій зафіксує плач дитини, гавкіт собаки, нявкання кішки або стукіт у двері, то користувачеві прийде про це повідомлення і запис звуку.

Крім того, смартфон здатний фіксувати рівень освітленості в приміщенні і автоматично вмикати світло або телевізор. У перспективі старі гаджети Samsung Galaxy зможуть управляти будь-якою електронікою у фірмовій екосистемі Samsung SmartThings.

Бета-тестування програми Galaxy Upcycling at Home пройде в США, Великобританії і Південній Кореї. Брати участь у проекті зможуть власники будь-яких смартфонів лінійок S, Note і Z, випущених не раніше 2018 року, які працюють на операційній системі не нижче Android 9.

Крім того, ініціатива Galaxy Upcycling покликана скоротити кількість відходів від старої електроніки. Для цього в Samsung пропонують користувачам застарілих смартфонів нові варіанти використання пристроїв у побуті і професійній діяльності.

Нагадаємо, Samsung і Adidas представили спільну розробку – бездротові навушники.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті