Німецька фондова біржа призупинить торгівлю акціями Coinbase

Німецька фондова біржа призупинить торгівлю акціями Coinbase

Deutsche Boerse повідомила, що акції Coinbase припинять торгуватися 23 квітня

Німецька фондова біржа призупинить торгівлю акціями Coinbase
фото www.flickr.com/photos/blockinspect/49141049968

Німецька фондова біржа оголосила, що припинить торгівлю акціями Coinbase Global через відсутність документів, необхідних для купівлі та продажу цінних паперів на її платформі, повідомляє Bloomberg.

В заяві Deutsche Boerse вказано, що акції Coinbase припинять торгуватися 23 квітня. Компанія, яка розмістила акції на електронній системі торгівлі цінними паперами Xetra і Франкфуртській фондовій біржі в рамках свого первинного публічного розміщення акцій в США, надала код, необхідний для торгівлі, який не був належним чином прив'язаний до зареєстрованої організації, заявила Deutsche Boerse.

«Нам відомо про адміністративну помилку, через яку Coinbase змушена була повторно відправити певну документацію на деякі європейські фондові біржі», – сказав представник компанії. – Ми працюємо над тим, щоб вирішити цю проблему якомога швидше ».

Ідентифікатор юридичної особи, або LEI, являє собою унікальний 20-значний контрольний код, аналогічний штрих-коду, який дозволяє ідентифікувати активи в транзакціях і використовується регулюючими органами при нагляді за ринком. Він містить інформацію про структуру власності підприємства і є вимогою для торгівлі на європейських ринках з січня 2018 року. Згідно з даними на вебсайтах різних постачальників кодів LEI, компанія може отримати такий код протягом декількох днів.

Агентство зазначає, що проблема з кодом на німецькій біржі не впливає на торгівлю акціями в США.

Нагадаємо: криптобіржа Coinbase почала торги на Nasdaq минулої середи, при цьому оцінка компанії перевищила $112 млрд, перш ніж акції почали падати. Акції закрилися зниженням на 2,8% після падіння на 5,8% раніше в ході сесії.

Як повідомлялось, минулого місяця оцінка Coinbase зросла до $68 млрд перед довгоочікуваного прямим лістингом. Компанія повідомила, що в І кварталі 2021 року, що закінчився 15 березня, приватні акції торгувалися по $343,58 за одиницю, що збільшило вартість компанії в 13 разів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті