Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Лондонським компаніям не варто розраховувати на швидкий доступ до європейського ринку – ЄС

Лондонським компаніям не варто розраховувати на швидкий доступ до європейського ринку – ЄС

Блок все ще доопрацьовує меморандум про взаєморозуміння, і зовсім із цим не поспішає

Лондонським компаніям не варто розраховувати на швидкий доступ до європейського ринку – ЄС
фото pixabay.com

Комісар Європейського союзу з фінансових послуг заявила, що найближчим часом не буде винесено жодних рішень щодо надання доступу лондонським компаніям до європейського ринку. Як повідомляє Bloomberg, Мейрід МакГіннесс зазначила, що ЄС може провести зустріч з питань доступу до ринків до середини року, але меморандуму про взаєморозуміння з питань співробітництва в галузі регулювання після Brexit все ще перебуває на стадії доопрацювання.

«Я знаю, що з боку Великобританії, ймовірно, є бажання сісти і почати роботу, – сказала вона. – Ми, звичайно, хочемо це зробити, але ми не змушені це робити».

МакГіннесс зауважила, що ЄС зацікавлений у захисті фінансової стабільності блоку, і влада має намір ретельно вивчити плани Великобританії щодо відхилень від фінансових стандартів ЄС.

«Немає ніякого поспіху, – сказала вона. – Немає ніякого тиску. Немає паніки ».

Як відомо, з початку 2021 року, коли набув чинності Brexit, лондонські фінансові компанії не могли вільно працювати в блоці, що змусило такі банки, як JPMorgan Chase & Co. і Goldman Sachs Group Inc., переводити активи на мільярди доларів і тисячі співробітників на континент. Торговельна угода, підписана обома сторонами минулого року, значною мірою обмежила фінансову галузь, і відтоді ЄС заявив, що не поспішає виносити рішення про еквівалентність, які відновили б торгові права британських фірм.

Нагадаємо: вихід Великобританії з Європейського союзу підштовхнув понад 440 фінансових компаній до переведення принаймні деяких своїх операцій, персоналу, активів або юридичних осіб з Великобританії в ЄС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті