Прокуратура завершила досудове розслідування розкрадання активів «Аркади»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Прокуратура завершила досудове розслідування розкрадання активів «Аркади»

Ексголові правління та 4 службовцям «Аркади» повідомлено про підозру

Прокуратура завершила досудове розслідування розкрадання активів «Аркади»
фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua

Прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно ексголови правління АТ АКБ «Аркада» та 8 інших осіб за фактом привласнення коштів фондів фінансування будівництва у сумі 72 млн гривень. Про це повідомляється на сторінці Київської міської прокуратури у фейсбуці.

Згідно з матеріалами розслідування, підозрюваний, обіймаючи посаду голови правління «Аркади», разом зі своїми спільниками розробив та реалізував схему привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів «Еврика» та «Патріотика», управителем яких є «Аркада».

Повідомляється, що шляхом видачі кредиту та подальшого проведення операцій з використанням суб’єктів господарювання, які не пов’язані з «Аркадою» та підконтрольні безпосередньо підозрюваному, з фондів фінансування будівництва були виведені кошти у сумі 50 млн гривень. За аналогічною схемою під виглядом кредитування товариства під заставу неіснуючого майна з активів банку виведено ще 22 млн гривень.

Своїми діями учасники організованої групи за сприяння пособників заподіяли майнову шкоду на загальну суму 72 млн гривень.

Наразі ексголові правління та 4 службовцям АТ АКБ «Аркада»  повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення в складі організованої групи за ч. 5 ст. 191 КК України, та 4-м пособникам-керівникам підконтрольних товариств за ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України.

Нагадаємо: у вересні 2020 року президенту банку «Аркада» повідомили про підозру у привласненні 50 млн.

У лютому 2021 року він отримав ще одне звинувачення – у розтраті 22,7 млн грн

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло