Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Прокуратура завершила досудове розслідування розкрадання активів «Аркади»

Прокуратура завершила досудове розслідування розкрадання активів «Аркади»

Ексголові правління та 4 службовцям «Аркади» повідомлено про підозру

Прокуратура завершила досудове розслідування розкрадання активів «Аркади»
фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua

Прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно ексголови правління АТ АКБ «Аркада» та 8 інших осіб за фактом привласнення коштів фондів фінансування будівництва у сумі 72 млн гривень. Про це повідомляється на сторінці Київської міської прокуратури у фейсбуці.

Згідно з матеріалами розслідування, підозрюваний, обіймаючи посаду голови правління «Аркади», разом зі своїми спільниками розробив та реалізував схему привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів «Еврика» та «Патріотика», управителем яких є «Аркада».

Повідомляється, що шляхом видачі кредиту та подальшого проведення операцій з використанням суб’єктів господарювання, які не пов’язані з «Аркадою» та підконтрольні безпосередньо підозрюваному, з фондів фінансування будівництва були виведені кошти у сумі 50 млн гривень. За аналогічною схемою під виглядом кредитування товариства під заставу неіснуючого майна з активів банку виведено ще 22 млн гривень.

Своїми діями учасники організованої групи за сприяння пособників заподіяли майнову шкоду на загальну суму 72 млн гривень.

Наразі ексголові правління та 4 службовцям АТ АКБ «Аркада»  повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення в складі організованої групи за ч. 5 ст. 191 КК України, та 4-м пособникам-керівникам підконтрольних товариств за ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України.

Нагадаємо: у вересні 2020 року президенту банку «Аркада» повідомили про підозру у привласненні 50 млн.

У лютому 2021 року він отримав ще одне звинувачення – у розтраті 22,7 млн грн

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті