Білорусь заборонила ввезення продукції Skoda, Liqui Moly і Nivea за бойкот чемпіонату

Білорусь заборонила ввезення продукції Skoda, Liqui Moly і Nivea за бойкот чемпіонату

Рішення було прийнято «з урахуванням недружніх дій щодо білоруського народу»

Білорусь заборонила ввезення продукції Skoda, Liqui Moly і Nivea за бойкот чемпіонату
фото Pixaby

Влада Білорусі заборонила ввезення продукції компаній Skoda, Liqui Moly і Beiersdorf (основний бренд – Nivea). Ці компанії і бренди є основними спонсорами Чемпіонату світу з хокею, який мав проходити в 2021 році в Білорусі та Латвії, пише Коммерсант.

На початку року спонсори оголосили бойкот чемпіонату, якщо той буде проходити в Білорусі, після чого всі його ігри перенесли до латвійської Риги.

Рішення було прийнято «з урахуванням недружніх дій щодо білоруського народу» і «для забезпечення захисту національних інтересів», зазначено на сайті білоруського уряду. Воно набуде чинності через 10 днів після опублікування постанови.

Продавці, у яких до того моменту будуть залишки продукції Skoda, Liqui Moly і Beiersdorf, повинні будуть відзвітувати про неї податковій інспекції, промаркувати товари «спеціальними контрольними знаками» і продовжити реалізацію. Пізніше продавцям будуть видаватися приписи на заборону реалізації заборонених товарів.

Заборона не поширюється на транзит товарів через Євразійський економічний союз (ЄАЕС), товари для особистого користувача і зареєстровані в ЄАЕС «транспортні засоби, зазначені в постанові».

Бойкот з боку спонсорів був викликаний придушенням протестів у Білорусі. Чергова велика акція протесту мала пройти 28 березня, однак її учасників затримали до того, як вони встигли зібратися в групи.

Нагадаємо, прокуратура Білорусі винесла попередження жителю Бреста за інтерв’ю DW, в якому він виступає проти будівництво акумуляторного заводу в Бресті.

Як повідомлялося, Білорусь заборонила ввезення продукції Nivea – компанія відмовилася спонсорувати чемпіонат.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло