Бос турецької криптобіржі зник безвісти, прихопивши з собою $2 млрд коштів інвесторів

Бос турецької криптобіржі зник безвісти, прихопивши з собою $2 млрд коштів інвесторів

Турецька криптобіржа Thodex раптово припинила роботу 21 квітня

Бос турецької криптобіржі зник безвісти, прихопивши з собою $2 млрд коштів інвесторів
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/51131381161

Турецька криптовалютна біржа Thodex заявила, що її платформа була «тимчасово закрита» для усунення «ненормальних коливань на рахунках компанії». Водночас, як повідомляє CNBC, зник безвісти її гендиректор. Тисячі інвесторів стурбовані тим, що їх кошти вкрали.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, засновник Thodex Фарук Фатіх Озер вилетів до Албанії, прихопивши $2 млрд з коштів інвесторів. Інформаційне агентство Demiroren опублікувало фотографію, на якій, за його даними, Озер вилітав з аеропорту Стамбула.

Тисячі клієнтів Thodex подали на неї в суд зі звинуваченнями в шахрайстві. Їх адвокат зазначив, що наразі близько 400 000 користувачів платформи Thodex не можуть отримати доступ до своїх рахунків або виконати будь-які операції з цифровими активами після того, як біржа раптово припинила роботу в середу, 21 квітня.

За даними інформагентства Anadolu, турецька влада видала міжнародний ордер на арешт Озера.

Тисячі користувачів Thodex подали скарги на компанію, і інвестори заявили, що не можуть отримати доступ до своїх рахунків, і турбуються про те, що їх заощадження можуть бути безповоротними. Деякі громадяни Туреччини звернулися до криптовалюта як способу захисту своїх заощаджень від стрімкого зростання інфляції і ослаблення турецької ліри.

Нагадаємо: Центральний банк Туреччини заборонив використання криптовалют і криптоактивів для оплати товарів і послуг, пославшись на «непоправні» можливі збитки і значні ризики при таких транзакціях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло