YouTube-канали Медведчука ZIk, 112 і NewsOne більше недоступні для перегляду в Україні

YouTube-канали Медведчука ZIk, 112 і NewsOne більше недоступні для перегляду в Україні

Пошук знаходить канали, але до перегляду вони не доступні

YouTube-канали Медведчука ZIk, 112 і NewsOne більше недоступні для перегляду в Україні
Віктор Медведчук
Фото: УНІАН

 Зранку 24 квітня перегляд Youtube-сторінок телеканалів ZIK, «112 Україна» і NewsOne, які раніше потрапили під заборону РНБО, став недоступним.

Пошук знаходить канали, але до перегляду вони не доступні. При використанні VPN Youtube-сторінки телеканалів працюють.

При переході на головну сторінку ZIK, «112 Україна» та NewsOne з'являється помилка та підпис «Цей канал недоступний у вашій країні». Це означає, що обмеження є регіональними та поширюються виключно на територію України.

Раніше уряд заявляв, що звертався із запитом до сервісу YouTube, щоб заблокувати вказані. Тоді відеохостинг не дав відповіді українській стороні.

2 лютого президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО, яким фактично заблокував діяльність телеканалів «112 Україна», Newsone і ZIK, які пов'язують з Віктором Медведчуком.

Через два тижні після цього Медведчук створив для трьох своїх заборонених каналів новий медіахолдинг. Тоді міністр культури і інформаційної політики України Олександр Ткаченко зазначив, що «заборонена «Трійка Медведчука», що називала себе «Медіахолдинг «Новини», натягнула нову маску. Створила ТОВ з такою ж назвою. Напевно, щоб РНБО і СБУ їх довго не шукали».

Окрім того, стало відомо про наміри журналістів та менеджерів телеканалів Zik, NewsOne і «112 Україна», що потрапили під санкції, створити свій канал на базі львівського Першого незалежного.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті