«Нафтогаз» оприлюднив фіксований річний тариф на газ

«Нафтогаз» оприлюднив фіксований річний тариф на газ

Клієнтів автоматично переведуть на новий річний тарифний план «Фіксований» з 1 травня

«Нафтогаз» оприлюднив фіксований річний тариф на газ
фото pixabay.com

«Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» оприлюднила річний тариф на газ – 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Як вказано в повідомленні компанії,  тариф діятиме з 1 травня 2021 до 30 квітня 2022 року.

З 1 травня ГК «Нафтогаз Україна» автоматично переводить клієнтів на новий річний тарифний план – «Фіксований». Цей тарифний план не передбачає жодних передплат. Як і раніше, клієнти мають сплатити лише за спожитий об’єм газу за фіксованою ціною до 25 числа кожного місяця. Новий тарифний план доступний для отримувачів пільг та субсидій.

Компанія анонсує, що наразі також працює над тим, щоб у червні презентувати більше пропозицій на ринку – сезонні тарифні плани та газові пакети.

ГК «Нафтогаз України» є постачальником «останньої надії» (ПОН), тобто забезпечує газом побутових клієнтів, які раптово втратили постачальника. Станом на сьогодні, як вказано в повідомленні компанії, ПОН обслуговує майже 650 000 домогосподарств. Ціна на газ для клієнтів ПОН у травні становитиме 9.57 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Надалі такі клієнти мають обрати ринкову газову компанію та заключити з нею договір.

Раніше повідомлялося, що «Нафтогаз України» у квітні зберіг ціну природного газу для населення на рівні 6,86 грн/ кубометр, ціна газу у рамках постачальника «останньої надії»  на квітень також збереглась на рівні 6,99 грн/кубометр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті