У Telegram відтепер можна приймати платежі

У Telegram відтепер можна приймати платежі

Месенджер не бере комісію і не зберігає платіжну інформацію

У Telegram відтепер можна приймати платежі
фото DR

У Telegram з'явилася можливість приймати платежі кредитними картами в будь-якому чаті, включаючи групи і канали, повідомляється в блозі компанії.

Продавці зможуть приймати платежі за допомогою восьми вбудованих платіжних систем, вказано в повідомленні. Для оплати можна використовувати будь-який додаток, в тому числі версію Telegram для комп'ютерів. Крім того, у покупця з'явилася можливість залишати чайові.

Компанія відзначила, що месенджер не бере комісію і не зберігає платіжну інформацію – реквізити відправляються безпосередньо платіжній системі, а адреса для доставки – продавцеві. Підключити свій магазин до платформи платежів можна самостійно, без узгодження з Telegram.

Одночасно Telegram зробив доступною функцію, що дозволяє адміністраторам груп і каналів запланувати майбутній голосовий чат на певний час. Створити відкладений голосовий чат можна з профілю групи або каналу, де користувач є адміністратором.

Крім того, Telegram представив дві нові версії месенджера для браузерів. Обидві підтримують анімовані стікери, нічний режим і папки для чатів, а також «відмінно працюють на мобільних пристроях». Завдяки їм можна моментально отримати доступ до чатів на будь-якому комп'ютері або телефоні, скачавши всього 400 кілобайт, що можна порівняти з розміром двох фотографій.

Як повідомлялося, Telegram зібрав $1 млрд інвестицій, серед інвесторів – два фонди з Абу-Дабі.

За матеріалами Forbes

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті