Держмитницю перевірить міжнародна Оціночна місія

Держмитницю перевірить міжнародна Оціночна місія

Перевірка відбувається в рамках Глобальної програми сприяння міжнародній торгівлі

Держмитницю перевірить міжнародна Оціночна місія
Фото: ukrinform.ua

Роботу Державної митної служби (ДМС) перевірить міжнародна Оціночна місія з питань спрощення торгівлі. Про це повідомляє пресслужба Держмитниці.

«26 квітня в Державній митній службі України почала свою роботу Оціночна місія з питань спрощення торгівлі. Захід відбувається в рамках Глобальної програми сприяння міжнародній торгівлі (Програма GTFP), що виконується Всесвітньою митною організацією (ВМО) за підтримки Секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO)», – йдеться у повідомленні.

Місія працюватиме в Україні до 6 травня. Передбачається, що експерти Програми GTFP обговорять з представниками Держмитслужби, інших органів влади та бізнесу питання імплементації в українське національне законодавство положень Угоди СОТ щодо спрощення процедур торгівлі.

Основна мета Програми GTFP – сприяння міжнародній торгівлі в країнах-бенефіціарах, зокрема в Україні, запровадження міжнародних стандартів, кращих практик Світової організації торгівлі та Всесвітньої митної організації щодо імпорту, експорту і транзиту товарів.

Нагадаємо: починаючи з 20 квітня, понад 9 000 митників мають пройти тестування з кваліфікації та благонадійності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті