Concorde Capital не продаватиме бурштиновий проєкт «Сонячне ремесло»

Concorde Capital не продаватиме бурштиновий проєкт «Сонячне ремесло»

Замість цього інвесткомпанія вирішила розвивати проєкт

Concorde Capital не продаватиме бурштиновий проєкт 	«Сонячне ремесло»
Генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа
Фото: bbc.com

Інвестиційна компанія Concorde Capital, яка восени минулого року виставила на продаж родовище бурштину ТОВ «Центр «Сонячне ремесло» за $5 млн, вирішила розвивати цей проєкт разом з партнерами. Про це повідомив засновник і генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа, передає інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».

«Ми проаналізували все та вирішили розвивати проєкт «Сонячне ремесло» разом з партнерами. Це унікальна компанія – єдина в Україні, яка отримала всі ліцензії та дозволи на видобуток бурштину в держави», – розповів Мазепа.

За його словами, розпочати видобуток планують вже в травні 2021. Він додав, що проєкт розрахований на 5-6 років. А після відпрацювання родовища на його території відновлять ліс.

За оцінками компанії, реалістичний темп видобутку становить від 7 до 12 тонн на рік. Запропонована в вересні минулого року ціна активу передбачала прибутковість інвестора на вкладений капітал на рівні 66% за рік. Термін окупності інвестицій прогнозовано становив півтора року при середньозваженій ціні бурштину в $600 за кг.

У вересні 2020 року був оголошений аукціон з продажу бурштинового проєкту «Сонячне ремесло» через «Прозорро.Продажі». Торги мали відбутися у жовтні.

Нагадаємо: Concorde Capital очікує у 2021 році зростання ВВП України на 4,1% за інфляції 8%. За прогнозом, на кінець року курс становитиме близько 28,2 грн/$1.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло