Захворіло у світі
155,216,893
Померло у світі
3,244,710
Вилікувалось у світі
132,644,496
Захворіло в Україні
2,090,986
Померло в Україні
45,077
Вилікувалось в Україні
1,697,358
В Україні проведуть інвентаризацію незаконних забудов

В Україні проведуть інвентаризацію незаконних забудов

Проєкт опрацьовується в Мінрегіоні та найближчим часом буде направлено до КМУ

В Україні проведуть інвентаризацію незаконних забудов
Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко
Фото: mvs.gov.ua

Найближчим часом в Україні має розпочатися інвентаризація незаконних забудов. Про це під час засідання Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва заявив голова робочої групи, заступник глави МВС Антон Геращенко.

«Робоча група підготувала постанову КМУ «Про проведення інвентаризації недобудов», наразі проєкт опрацьовується в Мінрегіоні та найближчим часом буде направлено до КМУ. Саме ця постанова виведе в законодавче поле питання того, як треба інвентаризувати незаконні забудови, щоб вони відображались у державному реєстрі», – сказав Геращенко.

Зазначається, що з приводу недобудов компанії «Укрбуд» була організована зустріч з корпорацією «Київміськбуд» щодо передачі в експлуатацію житлових комплексів.

Раніше повідомлялося, що глава Національного банку України Кирило Шевченко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова Київської міської держадміністрації Віталій Кличко підписали меморандум щодо вирішення соціального питання добудови та передачі квартир інвесторам ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті