Lyft продасть свій бізнес з виробництва автономних автомобілів Toyota за $550 млн

Lyft продасть свій бізнес з виробництва автономних автомобілів Toyota за $550 млн

Угода допоможе скоротити річні операційні витрати і зробить Lyft прибутковою

Lyft продасть свій бізнес з виробництва автономних автомобілів Toyota за $550 млн
фото www.flickr.com/photos/61671511@N07/7038508981

Сервіс замовлення таксі Lyft оголосив про продаж підрозділу з розробки безпілотних автомобілів Level 5 компанії Toyota за $550 млн. Як повідомляє CNBC, це має допомогти компанії стати прибутковою раніше, ніж очікувалось.

«Якщо припустити, що угода буде завершена вчасно і відновлення продовжуватиметься, ми впевнені, що зможемо досягти скоригованої рентабельності EBITDA в ІІІ кварталі цього року», – сказав співзасновник і президент Lyft Джон Циммер.

Lyft заявила, що Woven Planet Holdings, «дочка» Toyota, що спеціалізується на автономних технологіях, заплатить $200 млн авансом в рамках угоди. Решта $350 млн будуть виплачені готівкою протягом п'ятирічного періоду.

Lyft заявила, що продаж допоможе їй заощадити $100 млн на операційних витратах, що прискорить шлях компанії до прибутковості. Група заявила, що тепер очікує скоригованої прибутковості до вирахування відсотків, податків і амортизації в ІІІ кварталі. Раніше очікувалося, що компанія досягне цього в IV кварталі.

Нагадаємо:наприкінці минулого року конкурент Lyft компанія Uber Technologies вирішила розформувати свій безпілотний підрозділ. Стартап Aurora Innovation придбав підрозділ автономних технологій Uber в грудні і через кілька місяців оголосив про партнерство з Toyota і постачальником Denso для розробки транспортних засобів для загальних туристичних мереж з автономними транспортними засобами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті