Церемонію «Оскара» цього року подивилася рекордно низька кількість глядачів

Церемонію «Оскара» цього року подивилася рекордно низька кількість глядачів

Захід цього року був організований у не зовсім звичайному форматі

Церемонію «Оскара» цього року подивилася рекордно низька кількість глядачів
фото Shutterstock

Трансляцію церемонії вручення премії Американської академії кіномистецтв, що пройшла в минулу неділю, подивилися 9,85 млн глядачів. Як повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на дані Nielsen, це рекордно низький показник за всю історію вручення премії «Оскар».

Глядацька аудиторія нинішньої церемонії виявилася на 58,3% меншою за минулорічну, пише Коммерсант.. У минулому році у «Оскара» було 23,6 млн телеглядачів, але тоді церемонія проходила в звичайному форматі і до початку пандемії коронавірусу. У нинішньому році через обмеження, пов'язані з пандемією, захід був організований хоча і в очному, але не зовсім в звичайному форматі, і до того ж його було перенесено на два місяці.

Загалом зниження глядацької аудиторії «Оскара» в цьому році було очікуваним, враховуючи всі труднощі організації подібних заходів в умовах пов’язаних з пандемією обмежень.

Як зазначає видання, вручення «Золотого глобуса» наприкінці лютого подивилися всього 6,9 млн глядачів, що на 62% нижче, ніж у 2020 році.

Церемонію вручення премії «Греммі» також подивилася рекордно низька кількість глядачів – 8,8 млн осіб, що на 53% нижче, ніж роком раніше.

Більше про 93-тю церемонію вручення «Оскара» та переможців премії – за посиланням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті