COVID-криза в Індії: крематорії розводять похоронні вогнища на автостоянках та у парках

COVID-криза в Індії: крематорії розводять похоронні вогнища на автостоянках та у парках

Число загиблих зростає і нічне небо в деяких індійських містах світиться від багать

COVID-криза в Індії: крематорії розводять похоронні вогнища на автостоянках та у парках
фото www.flickr.com/photos/170582165@N07/50515239153

Крематорії в Делі переповнені такою кількістю тіл, що вони були змушені будувати імпровізовані похоронні вогнища на вільних ділянках землі. Як повідомляє The Guardian, родичам загиблих доводиться чекати похоронного багаття до 20 годин, щоб кремувати своїх близьких.

Імпровізовані крематорії влаштовують на автостоянках та в парках. В столичному крематорії Сараї Кале Хан було побудовано 27 нових вогнищ, і ще десятки зводяться в прилеглому парку.

«Люди просто вмирають, вмирають і вмирають, – сказав Джітендер Сінгх Шанті, який координує понад 100 кремації в день на місці на сході міста. – Якщо буде ще більше тіл, ми будемо кремувати їх по дорозі. Тут більше немає місця ».

Загальне число загиблих від COVID-19 в Індії перевищило 200 000 осіб в середу, оскільки нестача кисню, медикаментів і персоналу лікарень посилила рекордну кількість нових випадків зараження вірусом.

За останні 24 години було зареєстровано 360 960 нових випадків зараження, що є найбільшим у світі одноденним захворюванням, в результаті чого загальне число випадків у Індії досягло майже 18 млн. За минулу добу в країні зафіксували рекордні 3293 випадки смерті.

Експерти вважають, що офіційні дані значно занижують фактичні втрати в країні з населенням у 1,3 млрд осіб.

Сплеск інфекцій в Індії призвів до збільшення числа випадків захворювання у світі до 147,7 млн. Наразі вірус убив понад 3,1 млн осіб у всьому світі.

Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що індійський штам B.1.617COVID-19 був виявлений як мінімуму в 17 країнах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті