Захворіло у світі
155,216,893
Померло у світі
3,244,710
Вилікувалось у світі
132,644,496
Захворіло в Україні
2,090,986
Померло в Україні
45,077
Вилікувалось в Україні
1,697,358
Sector X та «L'Oréal Україна» відкрили набір стартапів на BeautyTech трек

Sector X та «L'Oréal Україна» відкрили набір стартапів на BeautyTech трек

Приймаються як готові рішення, так і стартапи на стадії ідеї

Sector X та «L'Oréal Україна» відкрили набір стартапів на BeautyTech трек
фото: ua.sectorx.city/tracks/beautytech

Sector X та «L'Oréal Україна» відкрили набір стартапів на BeautyTech трек. Приймаються як готові рішення, так і стартапи на стадії ідеї, які створюють інноваційний продукт або сервіс у сфері краси, здатні зробити революцію в галузі, а також екологічні рішення в напрямку сталого розвитку для косметичної індустрії (sustainability). Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Згідно з повідомленням, стартапи отримають покрокову акселераційну програму, розроблену на основі кращих світових практик, можливість регулярно переймати експертизу і отримувати зворотний зв'язок від представників L'Oréal, а також лекції, воркшопи від українських і міжнародних експертів.

Перспективні BeautyTech стартапи зможуть отримати:

  • менторські консультації;
  • оцінку проєктів від експертів L'Oréal;
  • взяти участь в BeautyTech івентах.

Зазначається, що у лютому 2021 року акселераційний хаб Sector Х на базі UNIT.City оголосив про відкриття 3-ех треків. Одним з перших треків був BeautyTech трек з компанією L'Oréal.

«Успішний кейс стартапу Supplio, який продовжив співпрацю з L'Oréal Україна, точно надихне стартапи попрацювати з косметичним гігантом. Вже зараз український філіал Групи L'Oréal користується першим модулем CRM-платформи Supplio для автоматизованого поповнення запасів косметичної продукції у салонах краси. Більш того, після акселерації в Sector X, Supplio вступили в американський акселератор Propellant Lab», – йдеться у повідомленні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті