Зеленський назвав Ватикан ідеальним місцем для зустрічі з Путіним

Зеленський назвав Ватикан ідеальним місцем для зустрічі з Путіним

За його словами, «Ватикан – справді ідеальне місце для діалогу про мир»

Зеленський назвав Ватикан ідеальним місцем для зустрічі з Путіним
Володимир Зеленський
фото www.president.gov.ua/

Президент Володимир Зеленський заявив, що Ватикан став би ідеальним місцем для зустрічі з російським президентом Владіміром Путіним. Про це він заявив в інтерв'ю газеті La Repubblica, текст якого опублікував офісу українського лідера.

«Це могло б бути оптимальним місцем з усіх точок зору. Ватикан – справді ідеальне місце для діалогу про мир. Святий Престол – це ж глобальний моральний авторитет, який завжди ефективно виконує роль посередника, оскільки є неупередженим і викликає довіру всіх учасників конфлікту. Саме з цієї причини до Апостольської столиці часто в історії зверталися задля вирішення конфліктів між державами та розбудови мирного майбуття», – розповів він.

Зеленський додав, що Папа Римський за своїм покликанням є пророком миру, а Ватикан «залишається виключно моральною силою і завжди діє незацікавленим чином, не маючи військово-політичних або економічних інтересів».

Нагадаємо: днями Зеленський доручив керівнику офісу президента (ОП) Андрію Єрмаку домовлятися із представниками Адміністрації президента РФ про можливу зустріч із Владіміром Путіним. Він наголосив, що «все йде до того, що ця зустріч відбудеться».

20 квітня Зеленський російською мовою звернувся до Путіна з пропозицією зустрітися в будь-якій точці Донбасу, де йде війна.

У відповідь на це Путін заявив, що вести переговори з врегулювання конфлікту Київ повинен з лідерами терористичних угруповань на сході України, однак погодився прийняти Зеленського у Москві для обговорення двосторонніх відносин у будь-який зручний час.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті