Netflix представив функцію «випадкового фільму» для тих, хто не може визначитися

Netflix представив функцію «випадкового фільму» для тих, хто не може визначитися

Функція нагадує ефект потрапляння на випадковий фільм по телевізору

Netflix представив функцію «випадкового фільму» для тих, хто не може визначитися
фото Pixaby

Стрімінговий сервіс Netflix представив функцію Play Something для випадкового вибору фільмів і серіалів. Вона допоможе глядачам, які не можуть вирішити, що саме вони хочуть подивитися, пояснює прес-служба компанії, на яку посилається Forbes.

Натиснувши кнопку Play Something, користувачі зможуть автоматично почати дивитися серіал або фільм, підібрані на основі їх переваг. Якщо запропонований варіант не сподобається, можна увімкнути наступний, натиснувши Play Something Else. Нову опцію можна знайти на головній сторінці сервісу або в бічному меню.

Netflix почав тестувати прототипи Play Something в минулому році, проте в компанії вже давно розуміли, що їх користувачі нерідко стикаються з проблемою втоми від вибору, зазначила в розмові з The Wall Street Journal віце-президент з інновацій Кіла Робінсон.

«У нас завжди була ідея, що можна буде просто увімкнути Netflix, і він, як за помахом чарівної палички, запропонує щось приголомшливе для вас», – сказала вона.

Контент-дизайнер Netflix Бен Барон-Наджент порівнює нову функцію з кнопкою на телевізійному пульті. «Ви вмикаєте телевізор, і по ньому щось іде. Тепер ви можете відкрити Netflix, натиснути Play Something, і щось почне відтворюватися», – зазначив він.

У Франції Netflix з минулого року тестує іншу функцію, яка ще більше нагадує традиційне телебачення, – канал Direct, який безперервно транслює фільми, серіали і шоу, доступні на сервісі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті