Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
«Кузня на Рибальському» заявляє, що завод хочуть свідомо довести до банкрутства

«Кузня на Рибальському» заявляє, що завод хочуть свідомо довести до банкрутства

Пресслужба заводу стверджує, що жодної юридичної необхідності в обшуку не було

«Кузня на Рибальському» заявляє, що завод хочуть свідомо довести до банкрутства
Фото: Фалін Володимир/УНІАН

Компанія «Кузня на Рибальському» заявила, що «системні незаконні дії влади ставлять підприємство на межу зупинки, загрожують тисячам працівників втратою робочих місць і підривають обороноздатність країни». Про це повідомляється на сайті заводу.

«Жодної юридичної необхідності в обшуку не було.  Його справжня мета стає зрозумілішою з огляду на те, що слідчі вийшли за межу ухвали знаменитого Печерського районного суду і незаконно вилучали будь-які документи, які їм траплялися на око, а не лише ті, які визначені рішенням одіозного судді Соколова в рамках кримінального впровадження проти посадовців Міністерства оборони, яким розслідується будівництво трьох броньованих десантно-штурмових катерів  «Кентавр ЛК», «Станіслав» та «Малин», – йдеться у заяві.

Зазначається, що ціна цих катерів, в залежності від комплектації, як мінімум у два з половиною рази нижча вартості закордонних аналогів, які до того ж у 2016 році ніхто Україні не продавав.

«А тим більше і бойові модулі до них, які теж було вирішено виготовляти в Україні, бо в той час західні партнери відмовлялися постачати нашій країні летальне озброєння. Ці катери – пілотні проєкти, тому зміни до тактико-технічного завдання на їх виготовлення є в такому випадку природними та неминучими. Їх визначає замовник, в такому випадку Міністерство оборони, а завод – зобов’язаний враховувати», – додали там.

У «Кузні» заявили, що будуть оскаржувати дії правоохоронців в судах і «докладуть всіх зусиль для виконання контрактів з державою попри протидію самої держави».

«Є підстави вважати, що руйнуючи вітчизняне виробниче підприємство, влада або її окремі представники діють в інтересах окремих держав», – заявили на заводі.

28 квітня повідомлялося, що ДБР проводить обшуки в ПрАТ «Кузня на Рибальському» та «АК «Богдан Моторс» в рамках кримінального провадження за фактами закупівлі Міністерством оборони України військової техніки, устаткування та послуг неналежної якості. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті