ДБР проводить обшуки в «Кузні на Рибальському» та «Богдан Моторс»

ДБР проводить обшуки в «Кузні на Рибальському» та «Богдан Моторс»

Причина – постачання неякісної техніки для ЗСУ

ДБР проводить обшуки в «Кузні на Рибальському» та 	«Богдан Моторс»
Фото: УНІАН

Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить обшуки в ПрАТ «Кузня на Рибальському» та «АК «Богдан Моторс» в рамках кримінального провадження за фактами закупівлі Міністерством оборони України військової техніки, устаткування та послуг неналежної якості. Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на власне джерело в ДБР.

«Слідчі дії проводяться на ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» і в підрозділах ПАТ «АК «Богдан Моторс». Протягом 2015-2019 років ці підприємства уклали з Міністерством оборони дорогі контракти на поставку в Збройні сили України (ЗСУ) військових автомобілів, обладнання і надання послуг з обслуговування агрегатів військових кораблів», – сказав співрозмовник «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, мова йде про:

  • постачання понад 300 медичних автомобілів Богдан 2251;
  • постачання понад 800 автомобілів підвищеної прохідності Богдан (МАЗ) 63172;
  • проведення ремонтно-модернізаційних робіт на фрегаті «Гетьман Сагайдачний»;
  • закупівлю малих броньованих артилерійських катерів «Гюрза -М», «Кентавр».

Як повідомило джерело агентства, під час досудового розслідування вивчатимуть обставини перевищення влади чиновниками Міноборони у зв'язку з завищенням вартості товарів і послуг, а також постачання в підрозділи ЗСУ в особливий період продукції, яка не відповідає вимогам держстандартів.

Нагадаємо: у грудні 2020 року Господарчий суд Дніпропетровської області відкрив провадження у справі щодо банкрутства автокомпанії «Богдан Моторс», що належить ексзаступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті