Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Наприкінці травня відбудеться аукціон з приватизації майнового комплексу у Києві

Наприкінці травня відбудеться аукціон з приватизації майнового комплексу у Києві

Стартова ціна об’єкту становить понад 40 млн грн

Наприкінці травня відбудеться аукціон з приватизації майнового комплексу у Києві
фото: privatization.gov.ua

20 травня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації нерухомості – майнового комплексу на проспекті Перемоги, 150 в Києві. Стартова ціна об’єкту становить 40 342 000 грн, а прийом заявок на участь в аукціоні триватиме до 19 травня. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

«Одна з основних цілей Фонду держмайна під час приватизації такого типу об'єктів – це перетворення непродуктивних активів в продуктивні завдяки залученню на прозорому аукціоні компетентного інвестора, який зможе перетворити занедбану територію в успішний проєкт», – йдеться у повідомленні.

Загальна площа земельних ділянок – 7,912 га. Об'єкт приватизації являє собою комплекс будівель та споруд загальною площею 2 115,6 м², серед яких: літні дерев'яні будиночки, їдальня, душовий павільйон, трансформаторна підстанція, тощо.

Раніше на базі майнового комплексу функціонував оздоровчий табір, проте зараз об'єкт не використовується та вже десятки років знаходиться в занедбаному стані. Водночас актив має високий інвестиційний потенціал завдяки своїй локації: Біличанський ліс, поряд – станція метро «Житомирська».

Нагадаємо: фонд держмайна виставив на аукціон недобудовану дев’ятиповерхівку в Києві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті