Сербія виплатить вакцинованим громадянам фінансову допомогу в розмірі 26 євро

Сербія виплатить вакцинованим громадянам фінансову допомогу в розмірі 26 євро

Громадяни, які будуть щеплені до 31 травня, отримають допомогу

Сербія виплатить вакцинованим громадянам фінансову допомогу в розмірі 26 євро
Фото: pixabay.com

Громадяни Сербії віком від 16 років, які будуть щеплені щонайменше однією дозою до 31 травня, отримають фінансову допомогу в розмірі близько 26 євро. Про це розповів президент Сербії Александар Вучич, передає «Європейська правда». 

Зазначається, що вже діє кілька пакетів фінансової допомоги громадянам та підприємствам, зокрема й прямі матеріальні виплати, й «премія за щеплення» буде додатковою формою допомоги.

«Ми не можемо застосовувати негативні дискримінаційні заходи до тих, хто не хоче робити щеплення, хоча я вважаю безвідповідальним і егоїстичним не робити щеплення. Ми думали про те, як винагородити людей, які виявили відповідальність, і ми вирішили дати додаткову фінансову допомогу людям, яким зробили щеплення», – сказав Вучич.

Президент також зауважив, що уряд Сербії розгляне рішення згідно з яким працівники державних компаній та державних органів – солдати та поліцейські не отримуватимуть лікарняні виплати, якщо вони заразилися коронавірусом, але не були щеплені.

Раніше повідомлялося, що Російський фонд прямих інвестицій та Інститут вірусології, вакцин і сироваток «Торлак» в Сербії домовилися про виробництво на потужностях останнього вакцини проти коронавірусу «Спутнік V».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті