ЄІБ виділить Україні 58 млн євро на модернізацію системи профтехосвіти

ЄІБ виділить Україні 58 млн євро на модернізацію системи профтехосвіти

Програма передбачає створення трьох центрів передового досвіду у сфері професійної освіти

ЄІБ виділить Україні 58 млн євро на модернізацію системи профтехосвіти
Фото: railinsider.com.ua

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) схвалив виділення Україні кредиту на суму 58 млн євро на фінансування другого компонента проєкту модернізації системи професійної освіти та навчання (ПОН). Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Діяльність ЄІБ передбачає створення до десяти обласних центрів передового досвіду у сфері професійної освіти та навчання в Україні», – зазначається в повідомленні.

Згідно з ним, першим компонентом проєкту на таку саму суму була запущена у 2019 році програма EU4Skills, яку фінансує Європейська Комісія, Німеччина, Польща й Фінляндія за участю Естонії. Програма передбачатиме створення ще трьох центрів, а також реалізацію заходів із модернізації училищ.

Як зазначає ЄІБ, метою проєкту є підтримка українського уряду в реформі сектора ПОН шляхом будівництва або істотної реконструкції та модернізації наявних училищ.

Раніше повідомлялося, що Європейський інвестиційний банк та уряд України уклали одразу три кредитні угоди на 640 млн євро для реалізації пріоритетних проєктів у галузі інфраструктури та транспорту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті